1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Депилирани машки

Дискусија во форумот 'Тело' започната од Mila Kunis, 23 април 2012.

 1. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Воопшто не сакам депилирани машки не ми изгледа убаво помислата на депилирани нозе и гради на машко светнати со масло како женски да се:nah а и кога ќе почнат после неколку дена да растат па се познаваат (puke)
   
  На Mameha и МиГ 21 им се допаѓа ова.
 2. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Јас сакам машки без ни едно влакно, како ние можеме да бидеме така можат и тие.
  Немам ништо против депилација, имам против влакна. Ич не е смешно или глупо некој да се депилира.
   
  На diva orhideja, Trajche и escape им се допаѓа ова.
 3. Praetorian

  Praetorian Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  325
  Допаѓања:
  395
  Онда ќе биде како Адам Лабунски
   
  На Gemini му/ѝ се допаѓа ова.
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Ја сакам депилирани машки и другите ги сакам ама овие некако по нежни ми се :rolleyes: не се рапави. :D Се зезам какви сакаат нека бидат само да се добри во секоја смисла на зборот.
   
  На diva orhideja му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Mistery :)

  Mistery :) Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  187
  Прво мислев дека депилирано машко не оди, ама откако на базен ова лето видов какви мајмуни има мислам дека подобро стои издепилирано. :D
   
  На Gemini и diva orhideja им се допаѓа ова.
 6. Mameha

  Mameha Староседелец

  Зачленет на:
  9 јуни 2013
  Мислења:
  364
  Допаѓања:
  814
  Јас не сакам машки депилирани, посебно кога ќе видам дека некои машки и нозете ги депилирааат :giggle
  ЕЕЕ какво време дојде да не можиш да направиш разлика кое е машко кое женско, машкиве почнаа да стануваат по нежни од нас девојките. Јас сакам да имам маж покрај мене во вистинска смисла, а не уште една девојка ко мене со која заедно ќе одам на депилација од глава до пети.
   
  На Хептаграм XI и Gemini им се допаѓа ова.
 7. Nikola01

  Nikola01 Нов член

  Зачленет на:
  16 мај 2014
  Мислења:
  4
  Допаѓања:
  0
  Дали машко ако се депилира на лице поспоро ќе му расте брадата отколку да се бричи?
   
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,405
  Со депилирање влакната се изретчуваат и истенчуваат,а со бричњето обратно.
   
  #38 JaMi, 31 мај 2014
  Последна промена: 1 јуни 2014
  На Violet му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  машко да депилира раце и нозе стварно е одвратно а некој ако има ептен на грб гради стомак може посебно за во лето
   
  На Butterfly^^ му/ѝ се допаѓа ова.
 10. diva orhideja

  diva orhideja Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  26 февруари 2014
  Мислења:
  2,220
  Допаѓања:
  1,747
  Мене ми се баш убави.Обожувам пливачи и билдери.тие се депилирани.
   

Сподели: