Депилирани машки

Gemini

Староседелец
24 мај 2012
2,478
5,078
1,153
Wind Of Change
Воопшто не сакам депилирани машки не ми изгледа убаво помислата на депилирани нозе и гради на машко светнати со масло како женски да се:nah а и кога ќе почнат после неколку дена да растат па се познаваат (puke)
 
  • Like
Реакции: Mameha and МиГ 21

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Јас сакам машки без ни едно влакно, како ние можеме да бидеме така можат и тие.
Немам ништо против депилација, имам против влакна. Ич не е смешно или глупо некој да се депилира.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,214
2,301
1,153
Skopje
www.facebook.com
Ја сакам депилирани машки и другите ги сакам ама овие некако по нежни ми се :rolleyes: не се рапави. :D Се зезам какви сакаат нека бидат само да се добри во секоја смисла на зборот.
 
  • Like
Реакции: diva orhideja

Mistery :)

Истакнат Член
23 февруари 2013
145
187
143
Прво мислев дека депилирано машко не оди, ама откако на базен ова лето видов какви мајмуни има мислам дека подобро стои издепилирано. :D
 
  • Like
Реакции: Gemini and diva orhideja

Mameha

Староседелец
9 јуни 2013
365
819
1,103
Вселената
Јас не сакам машки депилирани, посебно кога ќе видам дека некои машки и нозете ги депилирааат :giggle
ЕЕЕ какво време дојде да не можиш да направиш разлика кое е машко кое женско, машкиве почнаа да стануваат по нежни од нас девојките. Јас сакам да имам маж покрај мене во вистинска смисла, а не уште една девојка ко мене со која заедно ќе одам на депилација од глава до пети.
 

Nikola01

Нов член
16 мај 2014
4
0
1
24
Дали машко ако се депилира на лице поспоро ќе му расте брадата отколку да се бричи?
 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,506
14,414
1,683
во светот на бајките
Дали машко ако се депилира на лице поспоро ќе му расте брадата отколку да се бричи?
Со депилирање влакната се изретчуваат и истенчуваат,а со бричњето обратно.
 
Последна промена:
  • Like
Реакции: Violet

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
машко да депилира раце и нозе стварно е одвратно а некој ако има ептен на грб гради стомак може посебно за во лето
 
  • Like
Реакции: Butterfly^^

diva orhideja

Член со 30 казнени поени
26 февруари 2014
2,220
1,747
253
машко да депилира раце и нозе стварно е одвратно а некој ако има ептен на грб гради стомак може посебно за во лето
Мене ми се баш убави.Обожувам пливачи и билдери.тие се депилирани.