Депилирани машки

Trajche

Староседелец
13 февруари 2012
1,542
2,555
1,133
Значи ватерполисти, пливачи, атлетичари, бодибилдери, фитнес модели...кои се депилираат од глава до пети сите се педери така и секако ви се одбивни не ги погледнувате ниту па ги сака некој, не глумете лудило ќе ве видам на плажа кога излегувате, а вашиот дечко на пример е целиот завлакнест, а на плажа претрча некој добро атлетски граден издепилиран цел, па дали ќе ви се гади тогаш.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: m.o.p.

m.o.p.

Активен Член
14 февруари 2012
348
220
43
30
Чајџилница
Значи ватерполисти, пливачи, атлетичари, бодибилдери, фитнес модели...кои се депилираат од глава до пети сите се педери така и секако ви се одбивни не ги погледнувате ниту па ги сака некој, не глумете лудило ќе ве видам на плажа кога излегувате, а вашиот дечко на пример е целиот завлакнест, а на плажа претрча некој добро атлетски граден издепилиран цел, па дали ќе ви се гади тогаш.
Кога ке помине ке си викаат леле каков е
 

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Како може женските да бидат средени и без влакна така треба и машките...
Не е тоа дали си мажествен или не, тоа е хигиенски и така треба...
Машко со влакна под мишка:eek
или пак долу....стварно не е во ред...
 

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,204
3,932
743
А бе се знае машко што и како треба да е влакест и крупен.. Депилирање, а бе како што дала мајката природа! :)
 

foREVer

Староседелец
20 март 2012
2,227
3,505
743
На нозе ми е сеедно, како му одговара така нека си прави, ама на гради влакна - НЕ. Sorry guys. (wasntme)
А да, раце депилирани - изгледа многу gay.
 

fantina

Истакнат Член
29 април 2012
112
163
343
Ми се гади од депилирани „мажи“. Да ми излези пред мене и да свети цел во нозете или рацете. Не, не и не. Ич. Влакна сакам! :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: WomanInRed and 990Freak

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,289
2,347
113
Софија
Никад не сум се депилирал. А и така ќе остане. Освен под пазуви, интимните делови и брадата.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Vendetta