1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Депилирани машки

Дискусија во форумот 'Тело' започната од Mila Kunis, 23 април 2012.

 1. Trajche

  Trajche Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  1,541
  Допаѓања:
  2,555
  Значи ватерполисти, пливачи, атлетичари, бодибилдери, фитнес модели...кои се депилираат од глава до пети сите се педери така и секако ви се одбивни не ги погледнувате ниту па ги сака некој, не глумете лудило ќе ве видам на плажа кога излегувате, а вашиот дечко на пример е целиот завлакнест, а на плажа претрча некој добро атлетски граден издепилиран цел, па дали ќе ви се гади тогаш.
   
  На m.o.p. му/ѝ се допаѓа ова.
 2. m.o.p.

  m.o.p. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  348
  Допаѓања:
  221
  Кога ке помине ке си викаат леле каков е
   
 3. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Како може женските да бидат средени и без влакна така треба и машките...
  Не е тоа дали си мажествен или не, тоа е хигиенски и така треба...
  Машко со влакна под мишка:eek
  или пак долу....стварно не е во ред...
   
 4. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  А бе се знае машко што и како треба да е влакест и крупен.. Депилирање, а бе како што дала мајката природа! :)
   
 5. Индискo оревче

  Индискo оревче Истакнат Член

  Зачленет на:
  22 април 2012
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  99
  Не ми смета недепилиран, ама не ми смета ни депилиран. :) убо е мазничко, мх мх
   
 6. foREVer

  foREVer Староседелец

  Зачленет на:
  20 март 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,505
  На нозе ми е сеедно, како му одговара така нека си прави, ама на гради влакна - НЕ. Sorry guys. (wasntme)
  А да, раце депилирани - изгледа многу gay.
   
 7. fantina

  fantina Истакнат Член

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  112
  Допаѓања:
  162
  Ми се гади од депилирани „мажи“. Да ми излези пред мене и да свети цел во нозете или рацете. Не, не и не. Ич. Влакна сакам! :D
   
  На WomanInRed и 990Freak им се допаѓа ова.
 8. Marick14

  Marick14 Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,279
  Допаѓања:
  2,353
  Никад не сум се депилирал. А и така ќе остане. Освен под пазуви, интимните делови и брадата.
   
  На Vendetta му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Mardy Bum

  Mardy Bum Староседелец

  Зачленет на:
  25 април 2012
  Мислења:
  178
  Допаѓања:
  180
  ааа благодарам не (puke) единствено интима и пазуви е дозволено
   
  На Badgirl му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
  Тоа е ок.Ама на други места (shake)
   
  На Photographer му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: