1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Ваша омилена марка (моден бренд)

Дискусија во форумот 'Мода и облека' започната од Hip.Hop_MKD, 15 февруари 2012.

 1. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Од спортските марки Nike и Adidas, а инаку Armani :)
   
 2. InnaLaurie

  InnaLaurie Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  322
  Ели Саб, неговите фустани ми го одземаат здивот, штета што неможам да си ги дозволам.
   
  На Luckky му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Badgirl

  Badgirl Староседелец

  Зачленет на:
  4 јануари 2013
  Мислења:
  1,477
  Допаѓања:
  3,259
 4. Foxboro

  Foxboro Староседелец

  Зачленет на:
  16 јуни 2012
  Мислења:
  716
  Допаѓања:
  1,479
  не гледам многу на марка ама иначе vans adidas converse reebok la coste ......
   
 5. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Levi's
  Converse
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 6. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Мене адидас и конверс
   
 7. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  За облека Зара, H&M и еден куп винтиџ и небрендирана облека , за креатор што посакувам да имам парчиња од него тоа се дефинитивно Долче и Габана и Валентино. За чевли го сакам Маноло, за часовници Мајкл Корс или Келвин Клајн, за шминки го сакам Шанел , за чанти Прада и Шанел. За парфем Армани и Шанел а за патувања Бурбери.
  И да за патики само Конверс и за мартинки Др Мартинс
   
 8. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Channel, Louis Vuitton, Nike.
   
 9. Fashion.Lover

  Fashion.Lover Староседелец

  Зачленет на:
  19 февруари 2015
  Мислења:
  297
  Допаѓања:
  83
  Зара,Манго,Бершка,Страдиварус,Pull & Bear,H&M,Миу Миу,Victoria's Secret,Прада,Шанел,Луј Витон,Келвин Клајн,Дуки Дасо,Барбери,Диор,Версаче,Најк,Адидас,Конверс,Пума,Хумел
   
 10. Angel-Alessandra99

  Angel-Alessandra99 Староседелец

  Зачленет на:
  2 јули 2015
  Мислења:
  46
  Допаѓања:
  43
  Зара,Манго,Бершка,Страдиварус,Pull & Bear,H&M,Миу Миу,Victoria's Secret,Прада,Шанел,Луј Витон,Келвин Клајн,Дуки Дасо,Барбери,Диор,Версаче,Guess,Givenchy,Sherri Hill, Најк,Адидас,Конверс,Пума,Хумел
   

Сподели: