Ваша омилена марка (моден бренд)

marjan

Истакнат Член
13 февруари 2012
489
657
93
Bitol, Bitola, Macedonia
па најчесто носам тоа со ке ми се бендиса макар било и најлош бренд али тренерки си носам ле косте и патики :)
 

Nightmare_f

Истакнат Член
19 февруари 2012
1,358
2,204
423
Дома пред Пц
марки не носам, овај не купувам....едино ако некој нешо ми купи т.е ако ми го дадат на поклон може, инаку не се замарам
 
  • Like
Реакции: Ice_Man

emzzy

Староседелец
25 февруари 2012
1,374
1,871
1,123
Converse за патики и блузи..фармерки си купувам од некои бутици кај ќе најдам убави..а и блузи често купувам од други бутици не само од конверс.. :)
Не гледам облеката да е многу марка, патиките е важно да се :)
 

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Adidas за спортска опрема, а за другото и не гледам многу дали е марка или не. :)