Ваша омилена марка (моден бренд)

Hip.Hop_MKD

Староседелец
15 февруари 2012
2,192
3,931
743
Јас купувам од ACID WEAR затоа што највеќе ми одговара на мојот стил.​
 

Marick14

Истакнат Член
17 февруари 2012
3,279
2,353
113
Софија
Омилени марки:

Армани
Зара
Долче Габана
Гучи
Прада
Кавали
Адидас
Пол & Шарк
Гес
Версаче.......итн
 
  • Like
Реакции: Lovely*-*