1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Без што не можете да живеете?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од MissChievous, 18 февруари 2012.

 1. Сара.13

  Сара.13 Староседелец

  Зачленет на:
  13 ноември 2012
  Мислења:
  1,260
  Допаѓања:
  3,107
  воздух и вода
  се друго е пролазно, еден момент ти треба, другиот веќе не...релативна работа.
   
  На 990Freak, Y1K991 и Harmonija им се допаѓа ова.
 2. theowndemon

  theowndemon Полноправен Член

  Зачленет на:
  8 јули 2013
  Мислења:
  50
  Допаѓања:
  33
  Без телефон, тоа е како да сум излегла без мозок и без било кои технологии (станаа мое секојдневие) и секако, без добра книга.
   
 3. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Без мобилен, интернет, благо, вода и храна и дечко ми :)
   
 4. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  Без телевизор,pc, кафе жена итн
   
  На Неутрален Критичар му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Неутрален Критичар

  Зачленет на:
  19 март 2016
  Мислења:
  8
  Допаѓања:
  0
  Вода,Воздух,Храна многу нормално а другото све е споредно :sreken
   
 6. Mnogo Bitno

  Mnogo Bitno Староседелец

  Зачленет на:
  9 февруари 2015
  Мислења:
  1,721
  Допаѓања:
  752
  Хигиена , здрава храна ,спорт, Девојки ;)(wave) (sun)
   
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Без интернет,без мобилен,без мојте,без кока кола,без чипс
   
 8. Stojne

  Stojne Староседелец

  Зачленет на:
  29 јануари 2015
  Мислења:
  378
  Допаѓања:
  126
  Bez da se napijam kafe i bez nesto blago.
   
  На Danny S и Хептаграм XI им се допаѓа ова.
 9. Laila

  Laila Полноправен Член

  Зачленет на:
  18 јуни 2019
  Мислења:
  30
  Допаѓања:
  24
  Не можам да живеам без љубов и без луѓето што ми значат. Тоа ми е како храна за душата.
   
  На Ballet is my life му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: