1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Без што не можете да живеете?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од MissChievous, 18 февруари 2012.

 1. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Заборавив да кажам: без чоколадо :sram
   
  На ZmajChe, violetmoon и Сара.13 им се допаѓа ова.
 2. malecka

  malecka Староседелец

  Зачленет на:
  3 април 2013
  Мислења:
  64
  Допаѓања:
  35
  Без вода.

  Не можам да се трпам ако не сум измиена, избањата, со чиста коса.
   
 3. ZmajChe

  ZmajChe Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 март 2012
  Мислења:
  937
  Допаѓања:
  2,068
  Не знам .. се навикнав да живеам без се` и без сите..
  веројатно без цигари и без најблиските !
   
 4. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  без мјузик!
   
 5. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Не можам да живеам без околината што ме опкружува, технологија и интернет, аниме и манга ииииии не можам без pop-kek <3
   
  На Aleksis му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  лелееееееееее поп кек фејворииит!
   
 7. Anakin

  Anakin Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  869
  Допаѓања:
  977
  без се што ме прави мене ...
   
 8. Barney

  Barney Нов член

  Зачленет на:
  17 април 2013
  Мислења:
  23
  Допаѓања:
  15
  Музика
   
  На Aleksis му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Harmonija

  Harmonija Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2013
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  405
  Без тренинг и гледање на азиски голи газиња
   
 10. goodgod

  goodgod Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 декември 2012
  Мислења:
  433
  Допаѓања:
  302

Сподели: