1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Без што не можете да живеете?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од MissChievous, 18 февруари 2012.

 1. Стефанија

  Стефанија Активен Член

  Зачленет на:
  19 февруари 2012
  Мислења:
  156
  Допаѓања:
  233
  Најпрво да кажам воздухот и водата, а потоа јадење, телефон, музика итн. :)
   
 2. devojka9999

  devojka9999 Полноправен Член

  Зачленет на:
  4 мај 2012
  Мислења:
  34
  Допаѓања:
  43
  без Мама, Дада, Снупи (кучето мое) без здравје и пари :)
   
 3. smeker

  smeker Староседелец

  Зачленет на:
  9 март 2012
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  979
  без мобилниот,кафе и цигари
   
 4. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,079
  без помада (солеа ):D
   
 5. 990Freak

  990Freak Староседелец

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  1,274
  Допаѓања:
  1,911
  Без воду, ваздух и храну.
   
  На ZmajChe му/ѝ се допаѓа ова.
 6. LadyD

  LadyD Полноправен Член

  Зачленет на:
  5 јули 2012
  Мислења:
  76
  Допаѓања:
  26
  без љубов
   
 7. Lollypop

  Lollypop Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 декември 2012
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  197
  дезодоранс и парфем
   
 8. Lovely*-*

  Lovely*-* Староседелец

  Зачленет на:
  27 мај 2012
  Мислења:
  230
  Допаѓања:
  164
  Без фамилијава и се останато !
   
 9. МиГ 21

  МиГ 21 Староседелец

  Зачленет на:
  12 ноември 2012
  Мислења:
  1,252
  Допаѓања:
  2,458
  Без вода и леб :p
   
 10. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Најактивен член

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,620
  Допаѓања:
  5,694
  без најблиските,кафенце и цигара(smoke)
   
  На МиГ 21 и Psychobilly им се допаѓа ова.

Сподели: