1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Без што не можете да живеете?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од MissChievous, 18 февруари 2012.

 1. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Прво што ми доаѓа на памет е лабело. На секои 15 минути ставам и доколку се обидам да издржам подолго, почнувам да се нервирам [​IMG]
   
  На Loner му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Caci

  Caci Истакнат Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  872
  Допаѓања:
  1,103
  Без мобилниот, исто и јас без лабело и крем за раце ;)
   
 3. Elizabeth Bathory

  Elizabeth Bathory Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  352
  Допаѓања:
  405
  Без вода :mstickle
   
  На Mnogo Bitno, parvati, Caci и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Lorejn

  Lorejn Полноправен Член

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  66
  Допаѓања:
  82
  Без чоколадо;-)
   
 5. Psychobilly

  Psychobilly Староседелец

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  1,509
  Без боздух :nasmevka
   
 6. Andrea Bloodbucket

  Andrea Bloodbucket Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 февруари 2012
  Мислења:
  280
  Допаѓања:
  328
  Без мојот најдобар другар.
   
  На Lovely*-* и parvati им се допаѓа ова.
 7. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  402
  Без мобилниот и ТВ.
   
 8. marjan

  marjan Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  489
  Допаѓања:
  657
  без воздух нормално(happy) а после останатото ;)
   
 9. Sara

  Sara Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Без воздух и без харна друго ако го имаш ке ти треба ако го немаш не ти треба :)
   
  На marjan му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Proton

  Proton Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  127
  Допаѓања:
  263
  Без Интермец :)
   
  На Loner му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: