1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Неутрален Критичар
Последна активност:
13 април 2016 во 12:24
Зачленет на:
19 март 2016
Мислења:
8
Допаѓања:
0
Поени од трофеи:
1

Ги следи 1

Пол:
Машки
Роденден:
15 јануари 1992 (Возраст: 27)

Сподели:

Неутрален Критичар

Нов член, Машки, 27

<3 > $ <2000> <3 < $ ... 20 март 2016

Неутрален Критичар последен пат беше виден/а како:
13 април 2016