Барам песна/текст на песна | Црнобело Форум

Барам песна/текст на песна

Mystique

Староседелец
18 јуни 2012
753
1,412
1,103
Една песна ја пуштаат ди-џеј -овиве по македонијава, мислам дека е албанска ама рнб , интересно песниче.Машко пее Зборови не знам... Ако има некој идеја, нека ми каже.
 

Aleksis

Jukebox
4 април 2013
1,443
2,543
1,133
Пред некој ден слушав една песна на радио не знам на која станица беше,а рефренот беше *остави да тонам,остави да горам*..женско ја пееше гласот ми звучеше како Пилева да пее ама не можам да ја најдам:^)

http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=5haLcABZ42A
м?или не? :^)
 

Enduu

Староседелец
4 септември 2012
23
7
603
26
Ако знае некој да ми го каже името на песната во позадина од рекламите за „Крвта не е вода“ на Сител. Еве линк:
Фала многу :)
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,276
9,119
1,683
Гуглај брату. најди си го името на филмот на оригинал (на турски) и барај музика од филмот.
 

The Tramp

Филмохолик
17 февруари 2012
3,368
4,941
1,173
ај ако знае некој песнава која е? Текстот одеше нешто како oh, my darling, I love you so much и чинам во некој романтичен филм сум ја сретнал песнава, ама не ми текнува во кој. Any help would be appreciated. :)
 

онјаЛ

Полноправен Член
22 ноември 2012
69
85
18
ај ако знае некој песнава која е? Текстот одеше нешто како oh, my darling, I love you so much и чинам во некој романтичен филм сум ја сретнал песнава, ама не ми текнува во кој. Any help would be appreciated. :)


мејби?