1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Барам песна/текст на песна

Дискусија во форумот 'Музика' започната од Selma, 20 февруари 2012.

 1. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071
  Во оваа тема може да побарате песна со што ќе напишете нешто што сте запомтиле од песната, ако некој ја знае ќе ја постира. Исто може да побарате и текст на некоја песна.
  Ако некој ја објави песната што ја баравте кликнете Ми се допаѓа.
   
  На Dee Dee и Hip.Hop_MKD им се допаѓа ова.
 2. Selma

  Selma Ingenious

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  4,375
  Допаѓања:
  7,071

  Ја бaрaм песната од 8.47 min.
   
 3. WomanInRed

  WomanInRed Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  1,324
  Допаѓања:
  3,218
   
  На LMFAO и Selma им се допаѓа ова.
 4. Blueberry

  Blueberry Староседелец

  Зачленет на:
  12 февруари 2012
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  158
  На LMFAO и Selma им се допаѓа ова.
 5. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
 6. efederer

  efederer Админ
  Член на администрација

  Зачленет на:
  2 октомври 2011
  Мислења:
  150
  Допаѓања:
  256
 7. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Фала најмногу efederer :sreken
   
  На efederer му/ѝ се допаѓа ова.
 8. InnaLaurie

  InnaLaurie Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 март 2012
  Мислења:
  281
  Допаѓања:
  322

  Ја барам песната што е на крајот од оваа песна..
   
 9. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,262
  Допаѓања:
  9,105
  шо че честиш?
   
  На InnaLaurie му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Natenceto

  Natenceto Истакнат Член

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,029
  Допаѓања:
  1,193
  Сакав да ве прашам како ви се бендиса песнава, и дали ги знаете вистинските имиња и презимиња на дечкиве?

   

Сподели: