Барам песна/текст на песна | Црнобело Форум

Барам песна/текст на песна

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,053
1,183
Во оваа тема може да побарате песна со што ќе напишете нешто што сте запомтиле од песната, ако некој ја знае ќе ја постира. Исто може да побарате и текст на некоја песна.
Ако некој ја објави песната што ја баравте кликнете Ми се допаѓа.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dee Dee and Hip.Hop_MKD

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Сакав да ве прашам како ви се бендиса песнава, и дали ги знаете вистинските имиња и презимиња на дечкиве?