1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

The Sims

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Snape, 15 февруари 2012.

 1. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  Јас моментално не играм Симс. По грешка избришав нешто од фајловите па не ми ја отвора. Компјутеров ми е за преинсталирање, па ќе ја инсталирам од ко ќе се деси тоа чудо :D Само не знам дали да симнувам двојка или тројка. Симс 3 не сум ја имала досега, а многумина ми велат дека не чини. Што ми предлагате вие? (think)
   
 2. alekjov1234

  alekjov1234 Староседелец

  Зачленет на:
  3 август 2012
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  48
  Sims 2 мене ми е подобра, ако сакаш и некој од продолжетоците инсталирај си, посебно Pets, Seasons, и оние Stuff што се за повеќе работи да имаш, тројката некако подобра е само на изглед, бар според мене.
   
  На Angiie му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Ани, на ти линк од торент за Симс 2 + сите експанзии.
  Симни си го и уживај! :biggrin

  Клик!
   
  На Angiie му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  Абе Р. не ми го отвора линков :(
   
 5. alekjov1234

  alekjov1234 Староседелец

  Зачленет на:
  3 август 2012
  Мислења:
  138
  Допаѓања:
  48
  Повели од Zamunda, мислам дека сите ги има или беше без Apartment Life, не сум сигурен знам јас од таму ги симнав.
  Го спакував во рар мислам дека не смее директен линк од тракерот:
  Код:
  http://www.mediafire.com/?tnfh8pb8y9aa7rf
   
  На Nighty и Angiie им се допаѓа ова.
 6. Nighty

  Nighty Староседелец

  Зачленет на:
  24 февруари 2012
  Мислења:
  727
  Допаѓања:
  1,181
  Отвора ко ќе кликнеш на „клик!“ :biggrin
  Но ете, и дружево над мене ти даде добар линк. :)
   
 7. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  |-(
  Кликам на клик и вчитува едно 3-4 минути и на крај ми вели линкот не постои :(
   
 8. Везилка

  Везилка Активен Член

  Зачленет на:
  20 февруари 2012
  Мислења:
  118
  Допаѓања:
  220
  Не симнувај STUFF-ови, што ќе ти се? Не даваат нови опции, има само некој грд мебел. Подобро симнувај си Custom Contents :zelen
   
 9. Angiie

  Angiie Истакнат Член

  Зачленет на:
  16 февруари 2012
  Мислења:
  506
  Допаѓања:
  641
  И што добиваме со тоа? :D
   
 10. Марија

  Марија Poétesse

  Зачленет на:
  14 април 2012
  Мислења:
  1,146
  Допаѓања:
  2,490
  Симс гејмери дајте бе некој добар торент од симс 2ката ама со сите додатоци. Ја имам јас на цедиња 2ката со уште два три додатоци ама не ми е интересна веќе ја преиграв а ги немам играно оние apartment life, night life, open for bisinnes, pets и др :)
  А и да нема вируси по можност во торентот :)
   

Сподели: