The Sims

Angiie

Истакнат Член
16 февруари 2012
506
641
93
Јас моментално не играм Симс. По грешка избришав нешто од фајловите па не ми ја отвора. Компјутеров ми е за преинсталирање, па ќе ја инсталирам од ко ќе се деси тоа чудо :D Само не знам дали да симнувам двојка или тројка. Симс 3 не сум ја имала досега, а многумина ми велат дека не чини. Што ми предлагате вие? (think)
 

alekjov1234

Староседелец
3 август 2012
138
48
1,028
Јас моментално не играм Симс. По грешка избришав нешто од фајловите па не ми ја отвора. Компјутеров ми е за преинсталирање, па ќе ја инсталирам од ко ќе се деси тоа чудо :D Само не знам дали да симнувам двојка или тројка. Симс 3 не сум ја имала досега, а многумина ми велат дека не чини. Што ми предлагате вие? (think)
Sims 2 мене ми е подобра, ако сакаш и некој од продолжетоците инсталирај си, посебно Pets, Seasons, и оние Stuff што се за повеќе работи да имаш, тројката некако подобра е само на изглед, бар според мене.
 
  • Like
Реакции: Angiie

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
Јас моментално не играм Симс. По грешка избришав нешто од фајловите па не ми ја отвора. Компјутеров ми е за преинсталирање, па ќе ја инсталирам од ко ќе се деси тоа чудо :D Само не знам дали да симнувам двојка или тројка. Симс 3 не сум ја имала досега, а многумина ми велат дека не чини. Што ми предлагате вие? (think)
Ани, на ти линк од торент за Симс 2 + сите експанзии.
Симни си го и уживај! :biggrin

Клик!
 
  • Like
Реакции: Angiie

alekjov1234

Староседелец
3 август 2012
138
48
1,028
Абе Р. не ми го отвора линков :(
Повели од Zamunda, мислам дека сите ги има или беше без Apartment Life, не сум сигурен знам јас од таму ги симнав.
Го спакував во рар мислам дека не смее директен линк од тракерот:
Код:
http://www.mediafire.com/?tnfh8pb8y9aa7rf
 
  • Like
Реакции: Nighty and Angiie

Везилка

Активен Член
20 февруари 2012
118
220
43
29
Не симнувај STUFF-ови, што ќе ти се? Не даваат нови опции, има само некој грд мебел. Подобро симнувај си Custom Contents :zelen
 

Марија

Poétesse
14 април 2012
1,146
2,490
1,123
Скопје
Симс гејмери дајте бе некој добар торент од симс 2ката ама со сите додатоци. Ја имам јас на цедиња 2ката со уште два три додатоци ама не ми е интересна веќе ја преиграв а ги немам играно оние apartment life, night life, open for bisinnes, pets и др :)
А и да нема вируси по можност во торентот :)