1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

The Sims

Дискусија во форумот 'Игри' започната од Snape, 15 февруари 2012.

 1. EmilijaS

  EmilijaS Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 јануари 2016
  Мислења:
  65
  Допаѓања:
  39
  Ја имам Симс 3, ја играм повремено. Обично првите 3 дена откако ја ставив ми беше интересна, а сега многу поретко ја играм. Обично играм во еден град со повеќе фамилии и често ги мешам во лош редослед па тоа не е како нормален живот туку како шпанска серија. :patos Најинтересен дел ми е уредувањето на куќите и толку. Другото го оставам на брат ми сем кога сум заинтересирана за снимање на шпанска серија, како шо кажав претходно. :sram
  Патем, кое е ваше мислење, дали 4ката е добра за да ја ставам и неа?
  И ете дел од мојата галерија со премногу слики од играва:
  Отвори ја прикачената датотека 26461
  upload_2016-2-3_12-16-18.png
  upload_2016-2-3_12-17-13.png
  Ова ми се главните ликој од „шпанската серија“:
  upload_2016-2-3_12-18-25.png
  upload_2016-2-3_12-19-44.png
  upload_2016-2-3_12-22-14.png
  upload_2016-2-3_12-22-46.png
  И пред да почнам да играм секогаш прислегвам некои алишта нови, зошто некако без алишта не ми трга играњето #чоекбезживот :kafe
   
 2. WolfGirl

  WolfGirl Староседелец

  Зачленет на:
  21 јуни 2016
  Мислења:
  206
  Допаѓања:
  130
  Vaka sega . Pc ne mi e vo funkcija bidejki internetot e na prv a ziveam na treti kat . Sims mi e edna od omilenite igri pa bi sakala nekoj da mi dade link za Sims3 koja bi mozela da ja igram na tablet . Blagodarnost odnapred :)
   

Сподели: