The Sims

EmilijaS

Староседелец
20 јануари 2016
65
39
1,028
24
Ја имам Симс 3, ја играм повремено. Обично првите 3 дена откако ја ставив ми беше интересна, а сега многу поретко ја играм. Обично играм во еден град со повеќе фамилии и често ги мешам во лош редослед па тоа не е како нормален живот туку како шпанска серија. :patos Најинтересен дел ми е уредувањето на куќите и толку. Другото го оставам на брат ми сем кога сум заинтересирана за снимање на шпанска серија, како шо кажав претходно. :sram
Патем, кое е ваше мислење, дали 4ката е добра за да ја ставам и неа?
И ете дел од мојата галерија со премногу слики од играва:
Отвори ја прикачената датотека 26461
upload_2016-2-3_12-16-18.png
upload_2016-2-3_12-17-13.png
Ова ми се главните ликој од „шпанската серија“:
upload_2016-2-3_12-18-25.png
upload_2016-2-3_12-19-44.png
upload_2016-2-3_12-22-14.png
upload_2016-2-3_12-22-46.png
И пред да почнам да играм секогаш прислегвам некои алишта нови, зошто некако без алишта не ми трга играњето #чоекбезживот :kafe
 

WolfGirl

Староседелец
21 јуни 2016
212
134
653
Vaka sega . Pc ne mi e vo funkcija bidejki internetot e na prv a ziveam na treti kat . Sims mi e edna od omilenite igri pa bi sakala nekoj da mi dade link za Sims3 koja bi mozela da ja igram na tablet . Blagodarnost odnapred :)