Grand Theft Auto (GTA)

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,265
9,107
1,683
GTA VC ја обожавам начисто :) пред два месеци се заиграв и откако ја исклучив играта имав чувство дека куќиштето испушта звук како цајканскиот хеликоптер :)
 

lady_blue

Староседелец
14 февруари 2012
2,400
4,421
1,153
син ми само ова го игра
мене ми е ептен безвезна
ама има 2 позитивни страни
детево одлично научи англиски
и научи шо е добра музика
:biggrin
 
  • Like
Реакции: cakar_ulav and Selma

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,752
2,574
1,683
Han Wavel
Најдобра игра според мене уште си ја играм иако сум ја свртел 3-4 пати,последниве неколку денови само курви е**м:rofl,мислам дека ни GTA 5 нема да е олку добра :)
 

Рушен

Активен Член
22 октомври 2012
181
124
43
GTA VC одлична игра, најмногу ја играм а оваа GTA IV е најдобро издание.
 

mountian

Полноправен Член
30 јануари 2013
57
30
18
San Andreas животот го поминав на неа,најдобра е од серијалот.

И ГТА 5 не очекувам нешто само графички ќе биде добра.
 

Solstice

Nujabes
28 август 2012
1,413
1,536
1,133
27
San Andreas животот го поминав на неа,најдобра е од серијалот.

И ГТА 5 не очекувам нешто само графички ќе биде добра.
Графички ќе биде НЕНОРМАЛНО ДОБРА. Затоа и уствари ја одложуваат,чекаат да собереме некој денар за боље графичка :D
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,997
9,629
1,683
Normandy
син ми само ова го игра
мене ми е ептен безвезна
ама има 2 позитивни страни
детево одлично научи англиски
и научи шо е добра музика
:biggrin
Депеш мод, Rage against the machine, Alice in chains... ц,ц,ц,ц.... what kind of mother are you! :biggrin