1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Grand Theft Auto (GTA)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  GTA VC ја обожавам начисто :) пред два месеци се заиграв и откако ја исклучив играта имав чувство дека куќиштето испушта звук како цајканскиот хеликоптер :)
   
 2. lady_blue

  lady_blue Староседелец

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  2,400
  Допаѓања:
  4,420
  син ми само ова го игра
  мене ми е ептен безвезна
  ама има 2 позитивни страни
  детево одлично научи англиски
  и научи шо е добра музика
  :biggrin
   
  На cakar_ulav и Selma им се допаѓа ова.
 3. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  GTA V = GTA IV + GTA San Andreas :)
   
 4. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Најдобра игра според мене уште си ја играм иако сум ја свртел 3-4 пати,последниве неколку денови само курви е**м:rofl,мислам дека ни GTA 5 нема да е олку добра :)
   
 5. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  ЛОЛ курви еб:cenzuraш :rofl
  Бтв GTA V е од серијалот GTA I, GTA II, GTA III, GTA IV..
  San Andreas не спаѓа во таа група :)
   
 6. Рушен

  Рушен Активен Член

  Зачленет на:
  22 октомври 2012
  Мислења:
  181
  Допаѓања:
  124
  GTA VC одлична игра, најмногу ја играм а оваа GTA IV е најдобро издание.
   
 7. mountian

  mountian Полноправен Член

  Зачленет на:
  30 јануари 2013
  Мислења:
  57
  Допаѓања:
  30
  San Andreas животот го поминав на неа,најдобра е од серијалот.

  И ГТА 5 не очекувам нешто само графички ќе биде добра.
   
 8. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Графички ќе биде НЕНОРМАЛНО ДОБРА. Затоа и уствари ја одложуваат,чекаат да собереме некој денар за боље графичка :D
   
 9. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  IV е една од најглупавите.. Вај Сити и Сан Андреас се едни од подобрите..
   
  На Saladin и Ночной охотник им се допаѓа ова.
 10. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Депеш мод, Rage against the machine, Alice in chains... ц,ц,ц,ц.... what kind of mother are you! :biggrin
   
  На Ночной охотник и lady_blue им се допаѓа ова.

Сподели: