Grand Theft Auto (GTA)

Selma

Ingenious
15 февруари 2012
4,366
7,054
1,183
Оваа игра си ја играм, ама ретко да ја играм нонстоп брат ми ја игра ,а на лаптопот не инсталирам игри. Скоро и џојстик си купив и возам.:)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The Tramp

The_Igor

Нов член
24 февруари 2012
6
5
3
GTA Vice City i GTA San Andreas се едни од најдобрите игри и никогаш нема да прекинам да ги играм и имам мн убави спомени од детството со нив,бидејќи навечер сите во нет кафе ги игравме овие две игри :)
Но исто така со нетрпение е очекувам GTA V (happy)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Hip.Hop_MKD

cakar_ulav

Староседелец
20 февруари 2012
1,567
1,926
1,133
некаде во длабочините на темнината

The_Igor

Нов член
24 февруари 2012
6
5
3
брат за оваа игра треба да имаш чудовиште ПЦ:D
инаку да сум играл и јаки игри онака интересни.:)
тоа чудовиште за брзо време треба да се земи :D,али како и да е не ме фаќа место,мислам дека GTA V излегува во мај.. :)
 

The_Igor

Нов член
24 февруари 2012
6
5
3
гта 5 и 4 исто срање,сан андреас е моментот
не се исти 4ката со 5ката,затоа што во 5ката имаш мн нови работи и ако посветиш повеќе внимание на трејлерот од 5ката ќе видиш дека се градовите од San Andreas само мн поголеми и со повеќе детали и затоа и не можам да дочекам да видам каков ќе биди гејмплејот во 5ката и што се нови работи ќе има :)
 

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,655
1,683
Normandy
Тии бе се сеќаам кецот коа искочи бев уште у основно, као нешо ептен јако го глеаш чоекот од горе и идеш крадеш мотори, коли. 2ката подоцна у средно ја зедов ја утепав од плешење. 3ката се сеќаам у средно ја исчекував и ме заебаа појака графичка бараше. Последно нешо шо играв беше Сан Андреас, ми праеше мерак мисиите и да газам гангстери. Ех кад сам био млад.