1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Grand Theft Auto (GTA)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Уште една олд скул игра :) патем, што мислите за новата гта 5?

   
  На cakar_ulav и The_Igor им се допаѓа ова.
 2. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  од гта вајс сити и сан андреас нема шанс ида напрат поуба за мене без разлиак каков гејмплеј ке напрат и со каква графика ке биди.. ех тоа беа времиња ко бев мал ко ја играв вајс сити.....good old times...:)
   
  На Ночной охотник и Kiko* им се допаѓа ова.
 3. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Ми текнува како помали цело маало во нет кафе и играј гта вај сити :D
   
 4. Jackal

  Jackal Староседелец

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  2,031
  Допаѓања:
  2,642
  им сега еен братучед втор о-трето одделение е и само гта игра по цел ден.. му ги инсталирав во компјутерто , му даодв шифри ( така сакаше) и сега по цел ден само то игра... друга било која игра ја нејки само ГТА...
   
 5. важна

  важна Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  552
  Допаѓања:
  694
  Ама поубаво нешто од гта сан андреас мултиплејер нема :)
   
  На Jackal му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Nemirna.

  Nemirna. Активен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  84
  Лелел можда сум девојче, али играва ми е во срце :D Ја обожавам, колку сум ја играла ко помалаалаа леле леле :D сакам пак ! :cool:
   
 7. CyberKnight

  CyberKnight Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  51
  Допаѓања:
  41
  Во новата ГТА 5 ќе има животни и градот ќе биде поголем за разлика од Сан Андреас и да знаете за тие што не приметија дека градот во ГТА 5 е всушност Сан Андреас.
   
 8. Snape

  Snape Истакнат Член

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  284
  Допаѓања:
  401
  Најдобра , играта е безвременска секогаш е интересна. (happy)
   
 9. Hip.Hop_MKD

  Hip.Hop_MKD Староседелец

  Зачленет на:
  15 февруари 2012
  Мислења:
  2,192
  Допаѓања:
  3,931
  GTA SAN ANDREAS најдобра е. :)
   
  На Nemirna. му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Sara

  Sara Истакнат Член

  Зачленет на:
  13 февруари 2012
  Мислења:
  116
  Допаѓања:
  116
  Иако сум девојче јас ја играв GTA san andreas брат ми ми имаше испишано цели 2 листа со шифри :)
   
  На The_Igor му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: