Grand Theft Auto (GTA)

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
од гта вајс сити и сан андреас нема шанс ида напрат поуба за мене без разлиак каков гејмплеј ке напрат и со каква графика ке биди.. ех тоа беа времиња ко бев мал ко ја играв вајс сити.....good old times...:)
 

Jackal

Староседелец
13 февруари 2012
2,045
2,641
1,143
27
Битола
Ми текнува како помали цело маало во нет кафе и играј гта вај сити :D
им сега еен братучед втор о-трето одделение е и само гта игра по цел ден.. му ги инсталирав во компјутерто , му даодв шифри ( така сакаше) и сега по цел ден само то игра... друга било која игра ја нејки само ГТА...
 

важна

Истакнат Член
14 февруари 2012
552
694
93
30
Скопје
им сега еен братучед втор о-трето одделение е и само гта игра по цел ден.. му ги инсталирав во компјутерто , му даодв шифри ( така сакаше) и сега по цел ден само то игра... друга било која игра ја нејки само ГТА...
Ама поубаво нешто од гта сан андреас мултиплејер нема :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Jackal

Nemirna.

Активен Член
14 февруари 2012
116
84
28
Лелел можда сум девојче, али играва ми е во срце :D Ја обожавам, колку сум ја играла ко помалаалаа леле леле :D сакам пак ! :cool:
 

CyberKnight

Полноправен Член
14 февруари 2012
51
41
18
27
Велес
www.facebook.com
Во новата ГТА 5 ќе има животни и градот ќе биде поголем за разлика од Сан Андреас и да знаете за тие што не приметија дека градот во ГТА 5 е всушност Сан Андреас.
 

Sara

Истакнат Член
13 февруари 2012
116
116
343
Иако сум девојче јас ја играв GTA san andreas брат ми ми имаше испишано цели 2 листа со шифри :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: The_Igor