1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Grand Theft Auto (GTA)

Дискусија во форумот 'Игри' започната од важна, 14 февруари 2012.

 1. Kanasai

  Kanasai Полноправен Член

  Зачленет на:
  8 мај 2013
  Мислења:
  38
  Допаѓања:
  19
  Да да извини не видов убаво :)
   
 2. Синиша

  Синиша Нов член

  Зачленет на:
  26 мај 2013
  Мислења:
  2
  Допаѓања:
  2
  ABE KAKO DA JA DOWNLOAD?? <3
   
 3. коста

  коста Истакнат Член

  Зачленет на:
  21 мај 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  61
  klikni TUKA i napisi GTA free download i stisni enter
   
 4. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Не даваме линкови од пиратски работи.
  Другарче, ај смири се.


  Иначе прочитајте ги правилата и пишувајте кирилица. ;)
   
 5. Y1K991

  Y1K991 Parleur

  Зачленет на:
  1 март 2012
  Мислења:
  6,263
  Допаѓања:
  9,105
  барај на tpb и симни ја.
   
 6. Snow

  Snow Староседелец

  Зачленет на:
  29 април 2012
  Мислења:
  677
  Допаѓања:
  440
  Од Rockstar кажуваат: „Помина времето кога GTA се играше на PC, време е за нешто ново...“
  Дали тоа значи дека нема GTA V да излези за PC уште не се знае.
   

Сподели: