1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Kanasai
Последна активност:
18 јуни 2013 во 16:42
Зачленет на:
8 мај 2013
Мислења:
38
Допаѓања:
19
Поени од трофеи:
8
Пол:
Машки
Роденден:
17 август 1996 (Возраст: 23)

Сподели:

Kanasai

Полноправен Член, Машки, 23

Kanasai последен пат беше виден/а како:
18 јуни 2013