Facebook дискусија и помош

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,278
9,119
1,683
Sakam da ve prasham neshto vo vrska so facebook... Ednash si ja zaboraviv lozinkata na fb, i taka povekje pati probubav da se najavam. Ne uspeav. Mi dade edno kako da vnesam nova email adresa. Sega istoto sakam da go napravam za drug facebook profil ( ne za mojot ) ali ne mi go dava toa za nova email adresa. Znae li nekoj kako moze da dodadam nova email adresa, a pritoa da ne sum najavena ( znaci kako prviot pat ) ?
Епа си имала повеќе електронски пошти
 

Natenceto

Староседелец
6 март 2012
1,031
1,193
1,123
Скопје
Да ве прашам луѓе дали има шанси да се најавиш на фб без кодот. Значи од пред неколку дена ме зеза тоа со примањето на кодот и никако да ми се среди. А вчера баш ги избришав сниманите уреди од каде сум се најавувала и по нормала секогаш ми стигнуваше код за да се најавам. Сега не сака. Дали има шанса да влезам без кодот? Се друго што е поврзано со фб, кој ми лајкнал коментирал се тоа стигнува кодот не. Помош?
 

$3Я3|\||)&p&†Y

Староседелец
12 мај 2012
3,690
3,871
1,183
Да ве прашам луѓе дали има шанси да се најавиш на фб без кодот. Значи од пред неколку дена ме зеза тоа со примањето на кодот и никако да ми се среди. А вчера баш ги избришав сниманите уреди од каде сум се најавувала и по нормала секогаш ми стигнуваше код за да се најавам. Сега не сака. Дали има шанса да влезам без кодот? Се друго што е поврзано со фб, кој ми лајкнал коментирал се тоа стигнува кодот не. Помош?
Не : )
 

Farfalla

Староседелец
14 февруари 2012
455
1,010
1,103
Има шанси да вратам избришани пораки?
 

Elena

Истакнат Член
14 февруари 2012
155
169
343
Home.
ај и јас да ве прашам нешто..
може на фб да направам да биде оневозможено да се коментира на одредена слика и како?
или пак..тие што ја лајкнале сликата да не се гледа од кои луѓе е лајкнато..мислам за другите ( јас ке си знам нормално)..:eek
 

Snow

Староседелец
29 април 2012
677
440
1,073
Марс
ај и јас да ве прашам нешто..
може на фб да направам да биде оневозможено да се коментира на одредена слика и како?
или пак..тие што ја лајкнале сликата да не се гледа од кои луѓе е лајкнато..мислам за другите ( јас ке си знам нормално)..:eek
Не.. :/
 

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Ми треба помош...
Дали некој знае како место маил да стои телефонот и пред да се уклучам да ми доаѓа код на телефонот...

Фала однапред :giggle
 

BlackTulip

Староседелец
15 март 2013
628
790
1,103
Ми треба помош...
Дали некој знае како место маил да стои телефонот и пред да се уклучам да ми доаѓа код на телефонот...

Фала однапред :giggle


Одиш на account settings > mobile > го внесуваш твојот број , правиш activate text messaging
p.s. мислам дека вака е