Што е подобро да си денес? | Црнобело Форум

Што е подобро да си денес?

Lollypop

Истакнат Член
26 декември 2012
251
197
143
И двете си имаат свои предности и недостатоци..денеска најважно е да си човек
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 84 sk_Y ^_-

melpomena

Енигма
3 март 2012
8,210
17,754
1,673
На сигурно
Па вие сами одлучете,зошто сте и дали сакате да сте центар на вниманието :D
 

Sober_Soul +_+

Полноправен Член
17 јануари 2013
37
22
8
27
Не сакам да бидам во центарот на вниманието понекогас сакам така да се показам ама не толку ко што некој прај... :)
 

Mistery :)

Истакнат Член
23 февруари 2013
145
187
143
До пред скоро време мислев дека полесно е да бидеш машко, ама кога ќе размислам подобро и на нив не им е баш се така како што ние мислиме дека не се замараат и не се толку чуствителни ама сепак и машки и женски сите сме луѓе и сите имаме чувства само што мислам дека машките повеќе успеваат да ги контролират емоциите. Секој сам си знае..
 

J'adore Paris

Нов член
19 септември 2013
19
8
3
Кога размислувам од практичен аспект: не се мачат секој месец, не раѓаат, не се мачат од одат на штикли да држат диети(мада теретаната може е и потешка опција,а моментално кај нив е ин) сакам да сум машко,ама кога ќе рамислам онака со женски памет ми се свиѓа што сум женско бе
Ние сме некако по убави, пофини,по.. едноставно женско си е женско
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Mistery :)