1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што е подобро да си денес?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од 84 sk_Y ^_-, 24 ноември 2012.

 1. Lollypop

  Lollypop Истакнат Член

  Зачленет на:
  26 декември 2012
  Мислења:
  251
  Допаѓања:
  197
  И двете си имаат свои предности и недостатоци..денеска најважно е да си човек
   
  На 84 sk_Y ^_- му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Секој со свое размислување,а јас сакам да бидам тоа што сум....момче:)(happy)
   
  На WomanInRed му/ѝ се допаѓа ова.
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,757
  Па вие сами одлучете,зошто сте и дали сакате да сте центар на вниманието :biggrin
  [​IMG]
   
  На lady_blue, Црвена и slb_bobo им се допаѓа ова.
 4. Sober_Soul +_+

  Sober_Soul +_+ Полноправен Член

  Зачленет на:
  17 јануари 2013
  Мислења:
  37
  Допаѓања:
  22
  Не сакам да бидам во центарот на вниманието понекогас сакам така да се показам ама не толку ко што некој прај... :)
   
 5. Aleksis

  Aleksis Jukebox

  Зачленет на:
  4 април 2013
  Мислења:
  1,440
  Допаѓања:
  2,539
  Најдобро е да си човек....воопшто не е битно дали си маж или жена!
   
  На 84 sk_Y ^_-, Scars, Lena и уште 1 член му се допаѓа ова.
 6. Scars

  Scars Староседелец

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  2,227
  Допаѓања:
  3,542
  Биди човек пред се,не битно
  дали си маж или жена.
   
 7. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Маж, со ништо не се замараат
   
  На 84 sk_Y ^_- и Scars им се допаѓа ова.
 8. Mistery :)

  Mistery :) Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  187
  До пред скоро време мислев дека полесно е да бидеш машко, ама кога ќе размислам подобро и на нив не им е баш се така како што ние мислиме дека не се замараат и не се толку чуствителни ама сепак и машки и женски сите сме луѓе и сите имаме чувства само што мислам дека машките повеќе успеваат да ги контролират емоциите. Секој сам си знае..
   
 9. J'adore Paris

  J'adore Paris Нов член

  Зачленет на:
  19 септември 2013
  Мислења:
  19
  Допаѓања:
  8
  Кога размислувам од практичен аспект: не се мачат секој месец, не раѓаат, не се мачат од одат на штикли да држат диети(мада теретаната може е и потешка опција,а моментално кај нив е ин) сакам да сум машко,ама кога ќе рамислам онака со женски памет ми се свиѓа што сум женско бе
  Ние сме некако по убави, пофини,по.. едноставно женско си е женско
   
  На Mistery :) му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Mistery :)

  Mistery :) Истакнат Член

  Зачленет на:
  23 февруари 2013
  Мислења:
  145
  Допаѓања:
  187
  ''Ние сме некако по убави, пофини,по.. едноставно женско си е женско''- Добро кажано :D
   
  На J'adore Paris му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: