1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што е подобро да си денес?

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од 84 sk_Y ^_-, 24 ноември 2012.

 1. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  Машко е боље не треба многу да се грижиш за работите али до личноста е
   

Сподели: