1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
J'adore Paris
Последна активност:
4 октомври 2013 во 08:55
Зачленет на:
19 септември 2013
Мислења:
19
Допаѓања:
8
Поени од трофеи:
3

Сподели:

J'adore Paris

Нов член

J'adore Paris последен пат беше виден/а како:
4 октомври 2013