1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што би сакале да работите?

Дискусија во форумот 'Кариера' започната од Elence, 14 февруари 2012.

 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Доктор само тешко мн учење треба:D
   
  На Ananas и I love you им се допаѓа ова.
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,183
  Допаѓања:
  2,248
  Од пред некое време ми се уврти во глава да работам како економски вештак само има уште многу време, и труд и маки додека стигнам до тоа т.е таа работна позиција ама дефинитивно знам дека тоа ќе ми биде крајна цел.
   
 3. milosheskaa

  milosheskaa Нов член

  Зачленет на:
  30 декември 2014
  Мислења:
  10
  Допаѓања:
  4
  detektiv ili advokat :D
   
 4. I love you

  I love you Полноправен Член

  Зачленет на:
  12 јануари 2015
  Мислења:
  29
  Допаѓања:
  17
  И јас сакам докторка, ама нема да попуштам ќе се спротиставам на судбината и ќе станам докторка. :)
   
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,460
  Допаѓања:
  14,377
  Комбинација на повеќе работи,креативни и не монотони!
   
 6. -•Lil Lamb•-

  -•Lil Lamb•- Баниран

  Зачленет на:
  27 февруари 2012
  Мислења:
  74
  Допаѓања:
  48
  Јас би сакала да работам како спикерка, Вести да прикажувам. :) Можда и ќе работам,ако не во овој, во некој друг. Никогаш не треба да се губи надеж.
   
 7. Дејви

  Дејви Член со 30 казнени поени

  Зачленет на:
  10 март 2016
  Мислења:
  308
  Допаѓања:
  187
  Љуботитен сум по ова прашање.
  Мислам дека е добра тема за разговор.
   
 8. Loner

  Loner Активен Член

  Зачленет на:
  13 март 2016
  Мислења:
  340
  Допаѓања:
  86
  Трговија нешо носење доставање вамте тамте
   
 9. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  731
  Допаѓања:
  121
  Да сум шефица,да имам мотел,мислам ке се оствари
   
 10. dovefox

  dovefox Полноправен Член

  Зачленет на:
  21 октомври 2018
  Мислења:
  35
  Допаѓања:
  20
  Нешто со политика и новинарство.
   

Сподели: