1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
Elence
Последна активност:
3 април 2013 во 02:10
Зачленет на:
13 февруари 2012
Мислења:
96
Допаѓања:
86
Поени од трофеи:
18
Пол:
Женски
Роденден:
18 април 1991 (Возраст: 28)
Веб-страница:
Локација:
New York, New York

Сподели:

Elence

Полноправен Член, Женски, 28, од New York, New York

Elence последен пат беше виден/а како:
3 април 2013