1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Што би сакале да работите?

Дискусија во форумот 'Кариера' започната од Elence, 14 февруари 2012.

 1. Ananas

  Ananas Полноправен Член

  Зачленет на:
  14 јануари 2019
  Мислења:
  67
  Допаѓања:
  24
  И учење ама дали има некое ограничување за возраст? Мислам, дали е исто некој да почне со работа на 26 а некој на 46 години, странство?
   

Сподели: