Што би сакале да работите?

bojan

Староседелец
7 март 2012
44
71
1,018
26
Bitola
Незнам точно, но сакам да имам своја канцеларија, то мие доживотна желба.
Нешто како директор да работам аа можи и нешто друго само во сопствена канцеларија ...:)
 
  • Like
Реакции: hellassteel and Kisserboy

hellassteel

Нов член
4 јуни 2013
11
4
3
надвор од мк
www.tajnata.com
Незнам точно, но сакам да имам своја канцеларија, то мие доживотна желба.
Нешто како директор да работам аа можи и нешто друго само во сопствена канцеларија ...:)
На прав пат си, само наместо транчење време на фб, префрли се на www.pretpriemac.com и... УЧИ!
 
  • Like
Реакции: bojan

mirror

Истакнат Член
15 мај 2013
12
8
103
27
Би сакала да работам во канцеларија, да бидам директор на некоја компанија, да водам бизнис. Обожавам работа со документи состаноци :)
 
  • Like
Реакции: Kisserboy