Шеф или шефица?

Legioner

Истакнат Член
18 април 2012
999
606
423
Ohrid
ама ако ти се погоди некоја јака ептен , напукана да иди на работа со ептен јако и секси деколте , со сукничка.... кеф да ти биди да работиш ...
toa mozi da ti se desi ednas na 1. 00000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000, toa ti e samo fantazija prijatele i nisto drugo obicno se grdi losi i podmukli,
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,838
6,527
1,153
Градибачалник на Прибој
  • Like
Реакции: Legioner

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Тоа зависи од карактерот, маж или жена шефови...се е ствар на нивниот дух, организациски способности и тимска работа...А си треба и памет богами, да бидеш шеф не значи само да ја имаш титулата, туку и да знаеш да го поведеш и мотивираш работникот..Со добар мотив и стимул сите би летнале во облаци и би работеле до бескрај...
 
  • Like
Реакции: Legioner