Чет муабети (ти реков-ми рече)

Ditto+Maker

Истакнат Член
8 декември 2014
351
254
373
Bookworld
Абе нема проблем, само не ми кажа, ти изгледа интересно или да? :zelen
Интересно за гледачите, ама сигурно е стресно за натпреварувачите. Замисли си во еден момент ти викаат станувај, а тебе колку те болат нозете. Те стануваат за што? Демек некој поубаво пеел од тебе:zelen.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Давор

Давор

Староседелец
10 ноември 2012
1,300
2,081
1,123
Интересно за гледачите, ама сигурно е стресно за натпреварувачите. Замисли си во еден момент ти викаат станувај, а тебе колку те болат нозете. Те стануваат за што? Демек некој поубаво пеел од тебе:zelen.
А ти кутриот, си копал во бавчата цела ноќ :(
стресно, нестресно тоа е ... ако не сакат да бидат под стрес, нека нема воопшто Х фактор Адриа. Замисли колку се под стрес кога ќе останат последните двајца и жирито мора да исфрле некој. Јас мислам дека тоа е многу постресно отколку да ти речат да станиш оти некој друг го болеле нозите (think)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Ditto+Maker

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,519
1,183
Big Sur
( ми викаше да не ја фалам, сега знам дека планира на полноќ да ми извади трето око и да ме прати во канализација:D)
Полноќ е многу obvious, зш да не сега?
144019_kickedoutsmile.gif *замислена канализација*

stink.gif
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Mnogo Bitno

Староседелец
9 февруари 2015
1,801
810
1,133
Skopje
за lil lamb си во заблуда братучед незнам кој е тој, а кај виде секс незнам и можеш да ми одговориш на пишаното пред малце ако воопшто имаш што да кажеш ??
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
за lil lamb си во заблуда братучед незнам кој е тој, а кај виде секс незнам и можеш да ми одговориш на пишаното пред малце ако воопшто имаш што да кажеш ??
Колку треба да трае еден секс, каде ја отвори темава знаеш? Си имаш љубов и секс подфорум.
Што да ти кажам иначе? Што праша?