ЦрноБело „турнири“

МиГ 21

Староседелец
12 ноември 2012
1,252
2,458
1,133
Прилеп
Јас би се приклучил, ама под услов да не ме исмевате премногу оти тие игри се непознати за мене. Не сум ги играл, па да не ме прајте „канта без рачка“ што вика едно малечко од маалово тука. :sram
 

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
Јас би се приклучил, ама под услов да не ме исмевате премногу оти тие игри се непознати за мене. Не сум ги играл, па да не ме прајте „канта без рачка“ што вика едно малечко од маалово тука. :sram
Хаха, уживај другар, нема врска.
The more, the merrier! :)
 
  • Like
Реакции: МиГ 21

Nighty

Староседелец
24 февруари 2012
727
1,181
1,103
Јас конкретно денес душа давам нешо да пуцнеме некоја стратегија, ако е некој заинтересиран. :)
 
  • Like
Реакции: Luckky