Фотографираме на тема (албум) | Црнобело Форум

Фотографираме на тема (албум)

Статус
Затворена за нови мислења.

violetmoon

Модератор
Член на администрација
11 декември 2012
2,662
5,746
1,153
Фотографираме на тема: Храна
Темата е храна, било свежа или приготвена, можеби вашето омилено јадење или некоја интересна декорација ќе биде, тоа оставам на вас и вашата креативност. Ајде гурмани и готвачи повелете.:)

Правилата ви се познати.
Пријавување до 29.02.2016
 
Последна промена од модератор:

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,794
1,153
26
Битола
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,017
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Намерно ја PrtSc од мојот инстаграм, не ја ставам оригинална. :zelen
Не дека е нешто посебно сликава, али ми врати спомени. Кога бев мала и престојував во Германија, нон-стоп јадев вакви бели германски кобасици со еден сос. Еден толку вкусен сос, секогаш носевме дома во Македонија од него. И сега, конечно успеав да го направам дома. Така да, јадењево ми беше патување во времето. :D

3.png
 
Статус
Затворена за нови мислења.