Фотографираме на тема (албум) | Црнобело Форум

Фотографираме на тема (албум)

Статус
Затворена за нови мислења.

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,794
1,153
26
Битола
Дисквалификуван. Учество со крадена фотографија.
Мојата најуба БИТОЛА(inlove)

Едитирано од модератор: Учество со туѓа фотографија = 5 казнени поени
 
Последна промена од модератор:

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,987
7,437
1,153
Big Sur
@Kisserboy нема право на учество пошто, по не знам кој пат, си лепи крадена фотографија.
Освен ако не си Горан Петровски... а не си.
Отсега, нема веќе да се натегаме. Кој краде слика - перманентен бан од тема, кога веќе не може со арно да научите тие 2-3 души после толку објаснување и толерирање.

Да не сум сосема оф топик, една панорама од Барселона.
PANO_20140409_170242793.jpg
 

Miguel

Истакнат Член
29 декември 2015
8
20
113
Здраво све!
Ова е мојот прв пост. :)
Една ноќна панорама од Которски залив.
 

Прикачувања

  • IMG_7135.jpg
    IMG_7135.jpg
    85.7 KB · Прегледи: 76

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
2,987
7,437
1,153
Big Sur
Фотографираме на тема: Музика
Чек, да едитирам саглам. :zelen
Темата нека биде музика - цд-а, плочи, касети, ноти, слушалки, некој инструмент... што имате по дома што ве асоцира на музика.

Да потсетиме: Една фотографија и лично ваша.
Другар ми ќе донира плоча за победникот - „Звуци нашег села“. Многу јак кавер има, штета немам слика. (:|
Едит 2: Најдов слика. :D
 
Последна промена од модератор:

SaltNPepa

Староседелец
19 август 2013
49
116
633
Фотографираме на тема: Црно бело во боја
Да нема забуни :D малку искористете едитирање, не мора ништо комплицирано да биде. Целта е во сликата да имате и црно бело и елементи во боја. Пријавување од оваа среда до следната. Фотографијата да биде ваша.
Еве примери
primer.jpg
 
Последна промена од модератор:
Статус
Затворена за нови мислења.