1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема (албум)

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Saladin, 1 декември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Се повеќе и почесто се отвараат теми за натпреварот во фотографија со што просторот во нови теми се исполнува само со нив и се губи прегледноста на другите нови теми кои поретко се отвараат.
  Поради тоа оваа тема ќе ни служи како албум во кој ќе ги префрламе учесничките фотографии по завршувањето на натпреварот.
   
  #1 Saladin, 1 декември 2015
  Последна промена од модератор: 4 декември 2015
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Фотографираме на тема: Вашето омилено кафуле

  12189968_10206110894549394_6334878482282292984_n.jpg
  Malibu :)
   
  #2 MacedonishQueen, 1 декември 2015
  Последна промена од модератор: 4 декември 2015
  На Tantara, ●Untouchable°, Makedonec и уште 1 член му се допаѓа ова.
 3. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  Портал 2, Битола :D
  kisserboy.jpg
   
  #3 Kisserboy, 1 декември 2015
  Последна промена од модератор: 5 декември 2015
  На Tantara, Makedonec и Хоуп* им се допаѓа ова.
 4. MacedonishQueen

  MacedonishQueen Истакнат Член

  Зачленет на:
  17 јуни 2015
  Мислења:
  205
  Допаѓања:
  131
  Фотографираме на тема: Зима
  Правилата се јасни фотографијата треба да биде лично ваша..
  :)
   
  #4 MacedonishQueen, 7 декември 2015
  Последна промена од модератор: 12 декември 2015
  На Saladin и Makedonec им се допаѓа ова.
 5. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  [​IMG]
   
  На MoonFairy, MATEJA, Хоуп* и уште 2 други им се допаѓа ова.
 6. MissChievous

  MissChievous Ingenious

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,084
  Допаѓања:
  7,013
  Зошто да не може? Никаде не пишува дека мора да биде од оваа година.

  Едит:

  Зима 1.jpg
   
  #6 MissChievous, 8 декември 2015
  Последна промена: 8 декември 2015
  На Tantara, Electra, existence и уште 9 други им се допаѓа ова.
 7. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Мене зимата ме асоцира на Нова година. :sreken (Жалам што не е баш најдобар квалитетот)
  P15-12-14_19.44.jpg
   
  На violetmoon и Makedonec им се допаѓа ова.
 8. Lady*

  Lady* Староседелец

  Зачленет на:
  1 април 2012
  Мислења:
  1,965
  Допаѓања:
  6,161
  12366663_1027905023897657_543869342_n.jpg
   
  На Makedonec, violetmoon и existence им се допаѓа ова.
 9. Big Berta

  Big Berta Староседелец

  Зачленет на:
  7 февруари 2015
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  207
  SAM_2961.JPG
   
  На Tantara, Makedonec, violetmoon и уште 5 други им се допаѓа ова.
 10. Big Berta

  Big Berta Староседелец

  Зачленет на:
  7 февруари 2015
  Мислења:
  106
  Допаѓања:
  207
  Фотографираме на тема: Новогодишна магија
  Се ближи новогодишната ноќ и еуфоријата која доаѓа со неа(алчните капиталистички дебелковци тријат раце :D. Ќе престанам. :|). Искористете ја вашата имагинација и претворете ја во слика која ќе прикаже како ја доживувате новогодишната магија.
   
  #10 Big Berta, 14 декември 2015
  Последна промена од модератор: 19 декември 2015
  На Electra, Makedonec, violetmoon и уште 7 други им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: