Фотографираме на тема (албум) | Црнобело Форум

Фотографираме на тема (албум)

Статус
Затворена за нови мислења.

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
6,024
9,653
1,683
Normandy
Се повеќе и почесто се отвараат теми за натпреварот во фотографија со што просторот во нови теми се исполнува само со нив и се губи прегледноста на другите нови теми кои поретко се отвараат.
Поради тоа оваа тема ќе ни служи како албум во кој ќе ги префрламе учесничките фотографии по завршувањето на натпреварот.
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

MacedonishQueen

Истакнат Член
17 јуни 2015
205
131
143
Фотографираме на тема: Зима
Правилата се јасни фотографијата треба да биде лично ваша..
:)
 
Последна промена од модератор:
  • Ми се допаѓа
Реакции: Saladin and Makedonec

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,795
1,153
27
Битола
 

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,017
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Последна промена:

Big Berta

Староседелец
7 февруари 2015
106
208
1,053
Фотографираме на тема: Новогодишна магија
Се ближи новогодишната ноќ и еуфоријата која доаѓа со неа(алчните капиталистички дебелковци тријат раце :D. Ќе престанам. :|). Искористете ја вашата имагинација и претворете ја во слика која ќе прикаже како ја доживувате новогодишната магија.
 
Последна промена од модератор:
Статус
Затворена за нови мислења.