1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема (албум)

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Saladin, 1 декември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Може, како може да неможе?
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,202
  Допаѓања:
  2,277
  Ја ќе ставам две слики од лажици па види која одговара повеќе на темата оти јас малку периодов сум што би се рекло out of space
  IMG_20151022_112738.jpg
  оваа вторава е лажица за кафе
  IMG_20141101_144809_1.jpg
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  На Kisserboy му/ѝ се допаѓа ова.
 4. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Јас сум си по темите отварање, не ме бива по сликањето(shake)
  Повикај го и @corki да се пријави, он е редовен челн тука на форумов, не откажа љубов кога бродот тоне;)
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Потруди се за мене. Гледаш се трудам да ти ги полнам темите со мислења и ти тука стави една фотографија. Ајде вклучи ја креативноста.
   
 6. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Ајде добро, за твоја љубов ќе се обидам утре:*
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 7. incule

  incule Староседелец

  Зачленет на:
  5 јануари 2015
  Мислења:
  734
  Допаѓања:
  123
  Ја незнам како се ставаат слики
   
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Помина тоа ,,утре,, кхммм.....

  Ако ти е сликата во пц или телефон кликаш на тоа Прикачи до Испрати мислење што е, ја бираш сликатата и потоа го испраќаш мислењето. Ако е на некоја страна на нет прикачена сликата кликаш на тоа знакчето десно до смајлито во лентата со алатки, го ставаш линкот од сликата и испраќаш мислење.

  Ама добро, сепак кој може мене да ме победи во овој натпревар:DD

  JPG004756993.jpg
   
  На escape и pozdrav eden topol им се допаѓа ова.
 9. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  DSC_0002.JPG
   
  На Makedonec и escape им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: