Фотографираме на тема (албум) | Црнобело Форум

Фотографираме на тема (албум)

Статус
Затворена за нови мислења.

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,260
2,354
1,153
Skopje
www.facebook.com
Ја ќе ставам две слики од лажици па види која одговара повеќе на темата оти јас малку периодов сум што би се рекло out of space
IMG_20151022_112738.jpg
оваа вторава е лажица за кафе
IMG_20141101_144809_1.jpg
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
346
63

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Јас сум си по темите отварање, не ме бива по сликањето(shake)
Потруди се за мене. Гледаш се трудам да ти ги полнам темите со мислења и ти тука стави една фотографија. Ајде вклучи ја креативноста.
 

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
346
63
Потруди се за мене. Гледаш се трудам да ти ги полнам темите со мислења и ти тука стави една фотографија. Ајде вклучи ја креативноста.

Ајде добро, за твоја љубов ќе се обидам утре:*
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Ајде добро, за твоја љубов ќе се обидам утре:*
Помина тоа ,,утре,, кхммм.....

Ја незнам како се ставаат слики
Ако ти е сликата во пц или телефон кликаш на тоа Прикачи до Испрати мислење што е, ја бираш сликатата и потоа го испраќаш мислењето. Ако е на некоја страна на нет прикачена сликата кликаш на тоа знакчето десно до смајлито во лентата со алатки, го ставаш линкот од сликата и испраќаш мислење.

Ама добро, сепак кој може мене да ме победи во овој натпревар:DD

JPG004756993.jpg
 
Статус
Затворена за нови мислења.