1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема (албум)

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Saladin, 1 декември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  787
  Допаѓања:
  1,332
  IMG-68baf112f9aaa8e8b863e5c7ddd6cd10-V.jpg
   
  На Prashina, violetmoon, Makedonec и уште 2 други им се допаѓа ова.
 2. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Океј дали да се брукам?? Мислев само Ита останала никој не се пријавил па да ја дружам да не пропадне натпреварот, ама ете ја Ирис:DD
  JPG99536740007376846.jpg
   
  На escape, Iris* и violetmoon им се допаѓа ова.
 3. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,649
  Допаѓања:
  5,728
  Македонец еве ја друштво да ти правам:D
  Иначе ова од времето кога имав некои си 10 години. И поарно цртав тогаш:D.

  IMG_20180124_092408.jpg
   
  На Makedonec, escape, Iris* и уште 1 член му се допаѓа ова.
 4. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @КоњчетоЅвончо би те замолил да ја отвориш темата за гласање со анкета активна до 6 фебруари, зш сум од тел и во трчање. Ако не можеш некој од администрација пингај на темава да отвори тема.
   
 5. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Ќе ја отворам немај гајле па ако нешто утнам кога ќе можеш ќе ме поправиш :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Фала ти :*
   
  На escape му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  @КоњчетоЅвончо победи ама престолот мене ми го предаде и и се заблагодарувам и и праќам срце вакво <3, затоа што @ipopovski не ставил срце во смајли колекцијата.

  Темата е прибор за јадење, значи може уметничка фотографија со нож, виљушка, лажица, стапчиња, прсти хахаха што сакате, може обична слика при некое јадење, како ви душа и идеја сака, битно ваша да е фотографијата. И зш јас ја отварам темата ќе треба да учествувам, ама ја предизвикувам и @КоњчетоЅвончо, зошто и она победи.

  Пријавување до 28.02.2018.
   
  На ipopovski му/ѝ се допаѓа ова.
 8. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Така така го прифаќам предизвикот само ќе морам да сликнам нешто така да деновиве ќе ставам слика ако не е проблем :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Не е проблем. И @pozdrav eden topol ја предизвикувам. И @incule.
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345

  Ок..само сатарчето да го најдам..или кујњски прибор не може..хм:^)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: