Фотографираме на тема (албум) | Црнобело Форум

Фотографираме на тема (албум)

Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
Океј дали да се брукам?? Мислев само Ита останала никој не се пријавил па да ја дружам да не пропадне натпреварот, ама ете ја Ирис:DD
JPG99536740007376846.jpg
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
@КоњчетоЅвончо би те замолил да ја отвориш темата за гласање со анкета активна до 6 фебруари, зш сум од тел и во трчање. Ако не можеш некој од администрација пингај на темава да отвори тема.
 

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,260
2,354
1,153
Skopje
www.facebook.com
@КоњчетоЅвончо би те замолил да ја отвориш темата за гласање со анкета активна до 6 фебруари, зш сум од тел и во трчање. Ако не можеш некој од администрација пингај на темава да отвори тема.
Ќе ја отворам немај гајле па ако нешто утнам кога ќе можеш ќе ме поправиш :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
@КоњчетоЅвончо победи ама престолот мене ми го предаде и и се заблагодарувам и и праќам срце вакво <3, затоа што @ipopovski не ставил срце во смајли колекцијата.

Темата е прибор за јадење, значи може уметничка фотографија со нож, виљушка, лажица, стапчиња, прсти хахаха што сакате, може обична слика при некое јадење, како ви душа и идеја сака, битно ваша да е фотографијата. И зш јас ја отварам темата ќе треба да учествувам, ама ја предизвикувам и @КоњчетоЅвончо, зошто и она победи.

Пријавување до 28.02.2018.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ipopovski

escape

Староседелец
20 октомври 2012
2,260
2,354
1,153
Skopje
www.facebook.com
Така така го прифаќам предизвикот само ќе морам да сликнам нешто така да деновиве ќе ставам слика ако не е проблем :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,199
1,133
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol
Статус
Затворена за нови мислења.