Фотографираме на тема (албум)

Статус
Затворена за нови мислења.

axokjart

Истакнат Член
18 август 2017
14
3
103
20
Фотографираме на тема: Природа
знам точно како се правилата, но ајде две недели ставајте слики па ќе се гласа . XD

-Дозволено е пријавување само со една фотографија
- Фотографијата треба да биде ваша

Пријавување до 18.09.2017

Sent from my SM-C9000 using Tapatalk
 
Последна промена од модератор:

existence

Boolean
Член на администрација
Админ
3 март 2012
7,391
9,099
1,683
Кушкундалево
Фотографираме на тема: Музика
Лесна тема со цел да имаме што повеќе натпреварувачи и гласачи и да избереме подобра фотографија.
Фотографирајте и прикачете што ве потсеќа на музика, музика што ви го исполнува денот... било што поврзано со музиката што ви се допаѓа.
Правилата ги знаете, учествувате со една фотографија ако се предомислите консултирајте се со @Makedonec која да ви ја остави. Исто го повикувам и да означи до кога да трае натпреварот.
Црнобели фотографирајте, прикачувајте и учествувајте :)

Пријавување до 15.10.2017
 
Последна промена од модератор:
  • Like
Реакции: Makedonec
Статус
Затворена за нови мислења.