1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема (албум)

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Saladin, 1 декември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  [​IMG]
   
  #111 $3Я3|\||)&p&†Y, 6 август 2017
  Последна промена од модератор: 8 август 2017
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 2. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  1,300
  IMG_20170528_140710~2.jpg
   
  На Makedonec и İncognito им се допаѓа ова.
 3. axokjart

  axokjart Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 август 2017
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  3
  [​IMG][​IMG][​IMG]

  Sent from my SM-C9000 using Tapatalk
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. $3Я3|\||)&p&†Y

  $3Я3|\||)&p&†Y Староседелец

  Зачленет на:
  12 мај 2012
  Мислења:
  3,683
  Допаѓања:
  3,863
  @Makedonec денес е 19ти али добро.
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Еве веднаш отварам, не бев тука деновиве.
   
  На axokjart му/ѝ се допаѓа ова.
 6. axokjart

  axokjart Истакнат Член

  Зачленет на:
  18 август 2017
  Мислења:
  14
  Допаѓања:
  3
  Фотографираме на тема: Природа
  знам точно како се правилата, но ајде две недели ставајте слики па ќе се гласа . XD

  -Дозволено е пријавување само со една фотографија
  - Фотографијата треба да биде ваша

  Пријавување до 18.09.2017

  Sent from my SM-C9000 using Tapatalk
   
  #116 axokjart, 3 септември 2017
  Последна промена од модератор: 19 септември 2017
 7. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  IMG_20160501_114713.jpg
   
  На escape, axokjart и Makedonec им се допаѓа ова.
 8. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
 9. existence

  existence Boolean
  Член на администрација Админ

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  7,391
  Допаѓања:
  9,099
  Фотографираме на тема: Музика
  Лесна тема со цел да имаме што повеќе натпреварувачи и гласачи и да избереме подобра фотографија.
  Фотографирајте и прикачете што ве потсеќа на музика, музика што ви го исполнува денот... било што поврзано со музиката што ви се допаѓа.
  Правилата ги знаете, учествувате со една фотографија ако се предомислите консултирајте се со @Makedonec која да ви ја остави. Исто го повикувам и да означи до кога да трае натпреварот.
  Црнобели фотографирајте, прикачувајте и учествувајте :)

  Пријавување до 15.10.2017
   
  #119 existence, 25 септември 2017
  Последна промена од модератор: 17 октомври 2017
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Некој да се пријавеше?
   
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: