Фотографираме на тема (албум)

Статус
Затворена за нови мислења.

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Мала измена, пријавувањето е до утре.
 

Iris*

Староседелец
30 јануари 2014
797
1,339
1,103
Благодарам Saladin :)
Фотографираме на тема:"Спокој"
Правилата се:
*фотографијата да биде ваша
*да се пријавите само со една фотографија
Други правила нема, може да сликате се што ве прави спокојни било да е тоа личност, предмет, место, животни, птици, храна......повелете
HPIM1693.JPG
Пријавување до 20.04.2017
 
Последна промена од модератор:

Saladin

Unbaised
Член на администрација
17 февруари 2012
5,995
9,625
1,683
Normandy
Лесна тематика, не бара некаков додатен напор, фотографираме на тема „Улица“
Правилото горе-доле сите ни` е познато - фотографијата мора да биде лично ваша креација.

Пријавување до 23.05.2017
 
Последна промена од модератор:
  • Like
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Слабо. Одиме некое време на пауза.
 

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,466
1,185
1,133
Фотографираме на тема: Вода
Победник на минатиот натпревар е @Photographer ,но мене ми препушти да ја отворам темава.

Темата е вода. Нешто што најмногу ни треба периодов. Ве чекам во голем број како минатиот пат.

Пријавување до 18.08.2017
 
Последна промена:
Статус
Затворена за нови мислења.