1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Фотографираме на тема (албум)

Дискусија во форумот '|Натпревар| Фотографираме на тема' започната од Saladin, 1 декември 2015.

Статус на темата:
Затворена за нови мислења.
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Мала измена, пријавувањето е до утре.
   
 2. Iris*

  Iris* Староседелец

  Зачленет на:
  30 јануари 2014
  Мислења:
  768
  Допаѓања:
  1,300
  Благодарам Saladin :)
  Фотографираме на тема:"Спокој"
  Правилата се:
  *фотографијата да биде ваша
  *да се пријавите само со една фотографија
  Други правила нема, може да сликате се што ве прави спокојни било да е тоа личност, предмет, место, животни, птици, храна......повелете
  HPIM1693.JPG
  Пријавување до 20.04.2017
   
  #102 Iris*, 11 април 2017
  Последна промена од модератор: 21 април 2017
  На ●Untouchable°, Makedonec, İncognito и уште 2 други им се допаѓа ова.
 3. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  IMG_2387.jpg
   
  На ●Untouchable°, Makedonec и Iris* им се допаѓа ова.
 4. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,482
  Допаѓања:
  3,758
  20170406_101927.jpg
   
  На Bibi@, Makedonec, Iris* и уште 1 член му се допаѓа ова.
 5. ●Untouchable°

  ●Untouchable° Староседелец

  Зачленет на:
  24 август 2015
  Мислења:
  1,186
  Допаѓања:
  1,131
  IMG_20170327_175726_298.jpg
  (flower)
   
  На Makedonec и Iris* им се допаѓа ова.
 6. Saladin

  Saladin Unbaised
  Член на администрација

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  5,995
  Допаѓања:
  9,624
  Лесна тематика, не бара некаков додатен напор, фотографираме на тема „Улица“
  Правилото горе-доле сите ни` е познато - фотографијата мора да биде лично ваша креација.

  Пријавување до 23.05.2017
   
  #106 Saladin, 14 мај 2017
  Последна промена од модератор: 14 мај 2017
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Слабо некако?
   
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Слабо. Одиме некое време на пауза.
   
 9. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Фотографираме на тема: Вода
  Победник на минатиот натпревар е @Photographer ,но мене ми препушти да ја отворам темава.

  Темата е вода. Нешто што најмногу ни треба периодов. Ве чекам во голем број како минатиот пат.

  Пријавување до 18.08.2017
   
  #109 Makedonec, 1 август 2017
  Последна промена: 21 август 2017
 10. İncognito

  İncognito Староседелец

  Зачленет на:
  31 август 2013
  Мислења:
  2,482
  Допаѓања:
  3,758
  20170802_182913.jpg
   
  #110 İncognito, 4 август 2017
  Последна промена од модератор: 8 август 2017
  На Makedonec, Iris* и Outrider им се допаѓа ова.
Статус на темата:
Затворена за нови мислења.

Сподели: