Фотографираме на тема (албум) | Црнобело Форум

Фотографираме на тема (албум)

Статус
Затворена за нови мислења.

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,017
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Фотографираме на тема: Концерти
Фотографијата мора да биде лично ваша.
Let's rock!

7.png

Едит: Smut @Земјострес4 (МКЦ)
Пријавување до 10.03.2016
 
Последна промена од модератор:

Kisserboy

Староседелец
6 март 2012
2,451
3,794
1,153
26
Битола
Пиво фест 2015 - Прилеп :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

MissChievous

Ingenious
17 февруари 2012
5,085
7,017
1,683
Huntington Beach, California
silence-all-i-want-to-say.tumblr.com
Фотографираме на тема: Удобно
Едноставно, тоа што е или ве асоцира на удобно, прикажете го преку фотка (која мора да биде лично ваша). Вашата омилена фотеља, или пак пар тренерки, или пак пиво+трева; предмет, место, момент... било што, што пренесува чувство на удобно.
Пријавување до 01.06.2016
 
Последна промена од модератор:

Метаморф

Истакнат Член
5 декември 2014
299
334
173
26

Местово го користам наместо бедоксин,така седам и стонирам 2 саата зјапајќи у градот и планирам да си донесам перничка и ќебенце наскоро.
 
Статус
Затворена за нови мислења.