Форумски весник ,,Црнобело" - пријавување

Дали сакате весникот да се врати во живот?


  • Вкупно гласале
    11
  • Poll closed .

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Оф, не може уште само јас? :-*
моментално не има доста во тимот и функционираме добро
во иднина доколку имаме потреба од член за работа со весникот ќе те имам во предвид

Не си фаќај работа со уредникот. :rofl
кога веќе си расположен за муабет
кажи зошто е тоа така(party)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: I love you

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
@Trajche моментално нема потреба за нови но во иднина ако има потреба ќе те имам во предвид =)