1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" - пријавување

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 26 јули 2014.

?

Дали сакате весникот да се врати во живот?

Затворена анкета 31 јули 2014.
 1. да

  72.7%
 2. не

  27.3%
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Заинтересирани за работа во ЦБ тимот??
   
 2. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  еве тројца потенцијални
   
 3. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Види им последна активност:-D
   
 4. escape

  escape Староседелец

  Зачленет на:
  20 октомври 2012
  Мислења:
  2,207
  Допаѓања:
  2,292
  Може се кријат :)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Ако се кријат ќе прочитаат и ако се уште сакаат ќе се јават
   
 6. Ѕид на плачот

  Ѕид на плачот Истакнат Член

  Зачленет на:
  20 септември 2016
  Мислења:
  222
  Допаѓања:
  113
  :frantic И јас сум заинтересирана.
   
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Како што гледаш веќе нема интерес за весникот како што имаше порано, така да повеќе нема да се прави. Ако некогаш се договрите и имате желба да работите на весникот кажете, ќе ви помогнам, но нема моментално интерес.
   
  На Ѕид на плачот му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  ЦБ весникот објавува конкурс за ЦБ новинари за работа на весникот. Ако има заинтересирани пишете се во темава :D
   
 9. Altaïr

  Altaïr Shinigami

  Зачленет на:
  23 јули 2012
  Мислења:
  5,752
  Допаѓања:
  2,574
  Толку многу членови има за интервју, што тие што ќе се пријават ќе си прават интервју сами на себе. :patos:patos:patos
   
 10. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Интервјуто не мора да го има во весникот, може сосема други работи да се пишат што не смее на пр. на форумов.
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: