Форумски весник ,,Црнобело" - пријавување

Дали сакате весникот да се врати во живот?


  • Вкупно гласале
    11
  • Poll closed .

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Драги поранешни колеги, дали ќе бидете љубезни да ми кажете како напредува новиот број од весникот?
Фала.
 

Altaïr

Shinigami
23 јули 2012
5,855
2,674
1,683
Han Wavel
Убаво што станала дел од тимот, но за содржината мислев како е. :)
Одличен ќе биде знам, како сите наредни.
 

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Damn, ги избирате само најдобрите на форум, нешто што Реал Мадрид го правеше на времето кога создаваше и надоградуваше „галактикос“ тим.