Форумски весник ,,Црнобело" - пријавување

Дали сакате весникот да се врати во живот?


  • Вкупно гласале
    11
  • Poll closed .

pozdrav eden topol

Истакнат Член
10 ноември 2017
606
347
63
Постојат разни интересни содржини, шкакливи теми, може и впечатоци од членови, догодовштини од собиранките...Но, сепак мислам дека нема потреба форумов од било какви брошури, весници и др.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Dorina

Dorina

Активен Член
20 октомври 2017
93
71
28
50
Постојат разни интересни содржини, шкакливи теми, може и впечатоци од членови, догодовштини од собиранките...Но, сепак мислам дека нема потреба форумов од било какви брошури, весници и др.
72% ne se slozuvaat so tebe a toa se veruval ili ne celi 8 glasa koi za site ovie poveke od 3 god. od kako postoi temava se mnogu vazni! Shokantno!!! :D
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: pozdrav eden topol

Struggler

Староседелец
19 јануари 2013
1,755
1,002
1,133
Jas na vremeto epten bev seriozen i bev zapnat da me intervjuiraat, ama me zamenija so nekoja si starleta, ne mi teknuva koja e. Krajno sum razocaran od vesniko i jas prestanav da go citam i vekje mi e odbiven. Znam deka sum naporen i dosaduvam, ama moram da go spomnuvam ova sekogash, zatoa sto mrazam nepravdi i izigruvanje na licnosti.
 

Ѕвездичка

Староседелец
21 март 2016
1,102
969
1,133
Може да излезе пред Нова Година, но би го читала ако ме заинтересира некој наслов.
За да читаш нешто треба да има провокативна содржина, да е на тема трач рубрика, а може сето ова плус да не е вистина, ама да привлече внимание.
Треба да се спомнат сите членови во различни теми.
Кога јас би го правела би бил во таков стил и би ги опфатила сите. :zelen(star)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Makedonec

Makedonec

Модератор
Член на администрација
15 јуни 2014
1,473
1,200
1,133
Може да излезе пред Нова Година, но би го читала ако ме заинтересира некој наслов.
За да читаш нешто треба да има провокативна содржина, да е на тема трач рубрика, а може сето ова плус да не е вистина, ама да привлече внимание.
Треба да се спомнат сите членови во различни теми.
Кога јас би го правела би бил во таков стил и би ги опфатила сите. :zelen(star)
Се ова може да се реализира после нова година, ќе има извор за материјал, само тим ми треба за работа не можам сам.