1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" - пријавување

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 26 јули 2014.

?

Дали сакате весникот да се врати во живот?

Затворена анкета 31 јули 2014.
 1. да

  72.7%
 2. не

  27.3%
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Како на пример?
   
 2. pozdrav eden topol

  pozdrav eden topol Истакнат Член

  Зачленет на:
  10 ноември 2017
  Мислења:
  606
  Допаѓања:
  345
  Постојат разни интересни содржини, шкакливи теми, може и впечатоци од членови, догодовштини од собиранките...Но, сепак мислам дека нема потреба форумов од било какви брошури, весници и др.
   
  На Dorina му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Dorina

  Dorina Активен Член

  Зачленет на:
  20 октомври 2017
  Мислења:
  93
  Допаѓања:
  71
  72% ne se slozuvaat so tebe a toa se veruval ili ne celi 8 glasa koi za site ovie poveke od 3 god. od kako postoi temava se mnogu vazni! Shokantno!!! :D
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Jas na vremeto epten bev seriozen i bev zapnat da me intervjuiraat, ama me zamenija so nekoja si starleta, ne mi teknuva koja e. Krajno sum razocaran od vesniko i jas prestanav da go citam i vekje mi e odbiven. Znam deka sum naporen i dosaduvam, ama moram da go spomnuvam ova sekogash, zatoa sto mrazam nepravdi i izigruvanje na licnosti.
   
 5. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Може да излезе пред Нова Година, но би го читала ако ме заинтересира некој наслов.
  За да читаш нешто треба да има провокативна содржина, да е на тема трач рубрика, а може сето ова плус да не е вистина, ама да привлече внимание.
  Треба да се спомнат сите членови во различни теми.
  Кога јас би го правела би бил во таков стил и би ги опфатила сите. :zelen(star)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Се ова може да се реализира после нова година, ќе има извор за материјал, само тим ми треба за работа не можам сам.
   
 7. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Ќе ти помогнам ако сакаш. :zelen(star)
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 8. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Благодарам љубави. Ќе те барам после нова да работиме, се надевам има надеж и друг да се пријави.
   
  На Ѕвездичка му/ѝ се допаѓа ова.
 9. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  jas ne prifajcam i ne sakam voopshto da bidam opfaten vo vesnikot.
   
 10. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  А кој си ти па за воопшто да бидеш спомнат ? :zelen(star)
   
  На pozdrav eden topol му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: