1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Форумски весник ,,Црнобело" - пријавување

Дискусија во форумот 'Форумски весник' започната од Makedonec, 26 јули 2014.

?

Дали сакате весникот да се врати во живот?

Затворена анкета 31 јули 2014.
 1. да

  72.7%
 2. не

  27.3%
 1. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Со тебе интервју ќе правиме брату. Дури и со @Altaïr ако сака.
   
 2. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Jas sum toj sto sum.

  Gospot
   
 3. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  ne mi zboruvaj
   
  На Makedonec му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Ѕвездичка

  Ѕвездичка Староседелец

  Зачленет на:
  21 март 2016
  Мислења:
  1,105
  Допаѓања:
  971
  Атеисти и секташи се сите тука, тешко дека со Господ ќе сакаат интервју. :zelen(star)
   
 5. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Скар си ми?
   
  На Struggler му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Struggler

  Struggler Староседелец

  Зачленет на:
  19 јануари 2013
  Мислења:
  1,755
  Допаѓања:
  1,002
  Eden za site, site za eden. Toj gospoT sum.
   
 7. Makedonec

  Makedonec Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  15 јуни 2014
  Мислења:
  1,466
  Допаѓања:
  1,185
  Не го мешај името на Бога за џабе и не ме терајте да бришам оффтопик мислења. Имате тема за чет.
   

Сподели: