Убаво тело-лошо лице или лошо тело-убаво лице?

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
абе сите сапиосексуалци гледам само карактерот ви е битен, да ви дојде изронатата во суратот па ќе ве видам тогаш :rofl
Идеш од крајност у крајност сга. Убава, а идиот?! Ќе живиш сс њума цел живот?
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Bum-Bum

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
Идеш од крајност у крајност сга. Убава, а идиот?! Ќе живиш сс њума цел живот?
Да :rofl дека е идиот ќе прави све по мое :D А ти со некоја со докторат а у фаца ко ѓезве и тело хеликоптер?
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
абе сите сапиосексуалци гледам само карактерот ви е битен, да ви дојде изронатата во суратот па ќе ве видам тогаш :rofl
А освем ако немаш пола кило злато на на тебе , вртиш мечка приврзок за клучеви имаш страва мобилен на маса + кутија малборо 100'S со тебе мислиш дека ќе застане некоја од мисиците кои сакаат мир во светот (?).

Да бидиме реални, телото е ПЛУС на умот кој го има некој но и без него се може а ај да те видам биди сериозен во врска со некој кој има IQ на ниво на собна температура...

За мување и едновечерна авантура не ти треба ум ама во тие случаи неретко одите двајца а се враќате тројца па после цацко ќе е крив ...
 

990Freak

Староседелец
12 март 2012
1,275
1,911
1,123
Kumanovo
А освем ако немаш пола кило злато на на тебе , вртиш мечка приврзок за клучеви имаш страва мобилен на маса + кутија малборо 100'S со тебе мислиш дека ќе застане некоја од мисиците кои сакаат мир во светот (?).

Да бидиме реални, телото е ПЛУС на умот кој го има некој но и без него се може а ај да те видам биди сериозен во врска со некој кој има IQ на ниво на собна температура...

За мување и едновечерна авантура не ти треба ум ама во тие случаи неретко одите двајца а се враќате тројца па после цацко ќе е крив ...
Објаснио! :)
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: ShakaZulu

Dr.Gonzo

Истакнат Член
23 февруари 2012
652
1,916
393
Fukushima
www.gonzo.com
А освем ако немаш пола кило злато на на тебе , вртиш мечка приврзок за клучеви имаш страва мобилен на маса + кутија малборо 100'S со тебе мислиш дека ќе застане некоја од мисиците кои сакаат мир во светот (?).

Да бидиме реални, телото е ПЛУС на умот кој го има некој но и без него се може а ај да те видам биди сериозен во врска со некој кој има IQ на ниво на собна температура...

За мување и едновечерна авантура не ти треба ум ама во тие случаи неретко одите двајца а се враќате тројца па после цацко ќе е крив ...
батали сеа мисици лисици, прашањето на темава е за несериозна врска т.е. за една ноќ, а за врска нормално дека не можам да бидам сериозен со IQ на ниво на Сибир
 

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
431
886
1,103
Нема ништо прецизирано дека е за фак дружење муабетов... јас читам “дали би избрале“ што тумачам дали би избрае за сродна душа со некој за подолго... затоа и кажав дека и утре а не пак по 5-10 години може некој да го промени својот изглед дал по сопствена желба или по “силум прилеке“ па што правиме тогаш ако мозокот е на праисториско ниво на развиток ... површинската убавина е моментална но внатрешната е вечна...

коај сме само кај полнењето празнини и исфрлањето телесни течности тие може и во доги стајл ... е сега дал утре ќе жали некој за ефектите од истото тоа е друг муабет...
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Lady*

Bum-Bum

Истакнат Член
3 март 2012
1,126
1,845
423
Еден досаден град
Овдека се зборува за една вечер....Тогаш би издрала убаво тело...А долку е за подолго најбитен е карактерот меѓутоа сакам со убаво лице и така не дебел туку полн :) хахах
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: 990Freak

Electra

Неонка
Член на администрација
Админ
16 февруари 2012
3,103
7,518
1,183
Big Sur
Телото е лесно да се среди, ќе се поправи/ослабне, формира итн, ама суратот...некои ни операција не ги спасува.
Сега јесте да карактерот е најбитен. Нека е мис(тер) на светот, ако е сељачки настроено говедо или крава без никакви познавања и култура у минус - џабе е. Ама па да не се лажеме, и убавината* игра улога.
И Мајка Тереза да е некој во душата, ако не штима, пак е џабе.
Под убавина* подразбирам исполнување на наши критериуми/вкус, оти релативно си е тоа.
 

The_Mayor

Фраер од пелени
18 март 2012
2,840
6,532
1,153
Градибачалник на Прибој
Прашање и за машките и за женските на овој сајт.
Ако сте машко дали би избрале некоја со добро тело а на фаца да е грда или некоја дебела или ептен слаба(анорексична) ама со убава фаца?
Јас би одбрал три во едно. Згодна,симпатична и паметна.
 
  • Ми се допаѓа
Реакции: Марија and Lady*

hitbyaplane

Нов член
7 април 2012
14
5
3
Гледам дека дошло до недоразбирање се работи за една вечер не за подолга врска и дека се работи за полн во тело не полн ко брод :)