Убаво тело-лошо лице или лошо тело-убаво лице?

hitbyaplane

Нов член
7 април 2012
14
5
3
Прашање и за машките и за женските на овој сајт.
Ако сте машко дали би избрале некоја со добро тело а на фаца да е грда или некоја дебела или ептен слаба(анорексична) ама со убава фаца?
Исто и за женските дали би избрале некој слаб или ептен дебел ама со убава фаца или некој со убаво тело а неубава фаца?
Прашањето не е за врска туку онака за една вечер т.е за нешто несериозно.
 

Y1K991

Parleur
1 март 2012
6,263
9,106
1,683
порано барав зелени очи...сега...то шо че ме бендиса
 
  • Like
Реакции: Lady*

ShakaZulu

Староседелец
19 февруари 2012
430
886
1,103
Teло гром фаца лом муабетов хахаха

Инаку умот братче, умот... се друго е минливо... по 5, 10 години да не несе смемини ликот или килажата ... се е тоа денес вака утре така... ама затоа размислувањата и личните особини ќе се тука дедека е жив човек...