1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!
ShakaZulu
Последна активност:
12 октомври 2019 во 11:39
Зачленет на:
19 февруари 2012
Мислења:
427
Допаѓања:
883
Поени од трофеи:
1,103
Пол:
Машки
Роденден:
април 24

Сподели:

ShakaZulu

Староседелец, Машки

ShakaZulu последен пат беше виден/а како:
12 октомври 2019 во 11:39