ShakaZulu
Реакции
886

Зачленет на
Last seen

Пораки на профилот Теми и мислења За мене

 • Шакаааа :D

  Иначе Свазиланд е афричко кралство.
  • Like
  Реакции: ShakaZulu
  ShakaZulu
  ShakaZulu
  hahahha znam be, ama maubetot mi e koj faktor e svazilend za da nie ovde na forum diskutirame za nivnite zakoni :D
  existence
  existence
  Тоа е муабетот де :D И одма се јавуваат мајка терези со мислење „Како може така, тоа е лично право, тоа е кршење демократија и курац палац се` по ред“. Протести нека кренат на плоштад за законот во Свазиланд.
  Да имав,ке ме препознаеше ти од некае, со твоето искуство ;)
  kagfkdsjfkjdaskf;jgadfgaflkvdkfjgfad
  igvdfi'kdvkfdlkvfdbg'fadlkblfdada aj malce da ti go ishkrtam profilot :)))))))))
  • Like
  Реакции: ShakaZulu
  ShakaZulu
  ShakaZulu
  jaoooo nekoj bil ranobiden :p

  Zdravo mila :hug:
  JaMi
  JaMi
  nekoj cela nokj ne spiel,mislish hahahahhaha
  i glej so prael,nema druga rabota shkrta po profili hahahha Hug
  Да ти кажам ич не се замарај со аватарот на девојчето...си покажува културата со тоа :)
  Lad, глеам дека имаме слично мислење во врска со форумџиството. Ме мрзи да развијам дискусија за темата копи/паст од проста причина што вредностте паднаа за било кое изразено мислење, дли тоа било позајмено или не.
  Се собираме тука сите пополека, фали уште мислам дека никот му беше дуле_фоката или така нешто, тој што работеше во Дубаи за сите легенди на едно место да се :))))))))
  • Like
  Реакции: Bum-Bum and ShakaZulu
  ShakaZulu
  ShakaZulu
  tuku imevo tvoe ne mi e epoznato, daj kazi orginalot :D
  Trajche
  Trajche
  Се легенди значи таму :)))))) Мене никот на бда ми беше Revenger, не знам дали ти текнува 2 ипол-3 години киснев таму :))) Шо се вика цела историја ја знам се следев, само помалку активен од почетокот, а година ипол доста активен бев.
  ShakaZulu
  ShakaZulu
  poznato ime , poznato, ne s esekiraj moze ne znam jas mnogumina ama sepak sum zabelezal mnogumina :D
 • Вчитување…
 • Вчитување…