ShakaZulu
Реакции
886

Зачленет на
Последно виден

Пораки на профилот Теми и мислења За мене

  • Шакаааа :D

    Иначе Свазиланд е афричко кралство.
    • Ми се допаѓа
    Реакции: ShakaZulu
    ShakaZulu
    ShakaZulu
    hahahha znam be, ama maubetot mi e koj faktor e svazilend za da nie ovde na forum diskutirame za nivnite zakoni :D
    existence
    existence
    Тоа е муабетот де :D И одма се јавуваат мајка терези со мислење „Како може така, тоа е лично право, тоа е кршење демократија и курац палац се` по ред“. Протести нека кренат на плоштад за законот во Свазиланд.
    Да имав,ке ме препознаеше ти од некае, со твоето искуство ;)
    има падобранци. А има и падобранотролови. Но кај сеа да си 100% сигурен...
    kagfkdsjfkjdaskf;jgadfgaflkvdkfjgfad
    igvdfi'kdvkfdlkvfdbg'fadlkblfdada aj malce da ti go ishkrtam profilot :)))))))))
    • Ми се допаѓа
    Реакции: ShakaZulu
    ShakaZulu
    ShakaZulu
    jaoooo nekoj bil ranobiden :p

    Zdravo mila :hug:
    JaMi
    JaMi
    nekoj cela nokj ne spiel,mislish hahahahhaha
    i glej so prael,nema druga rabota shkrta po profili hahahha Hug
    Да ти кажам ич не се замарај со аватарот на девојчето...си покажува културата со тоа :)
    Lad, глеам дека имаме слично мислење во врска со форумџиството. Ме мрзи да развијам дискусија за темата копи/паст од проста причина што вредностте паднаа за било кое изразено мислење, дли тоа било позајмено или не.
    Се собираме тука сите пополека, фали уште мислам дека никот му беше дуле_фоката или така нешто, тој што работеше во Дубаи за сите легенди на едно место да се :))))))))
    • Ми се допаѓа
    Реакции: Bum-Bum and ShakaZulu
    ShakaZulu
    ShakaZulu
    tuku imevo tvoe ne mi e epoznato, daj kazi orginalot :D
    Trajche
    Trajche
    Се легенди значи таму :)))))) Мене никот на бда ми беше Revenger, не знам дали ти текнува 2 ипол-3 години киснев таму :))) Шо се вика цела историја ја знам се следев, само помалку активен од почетокот, а година ипол доста активен бев.
    ShakaZulu
    ShakaZulu
    poznato ime , poznato, ne s esekiraj moze ne znam jas mnogumina ama sepak sum zabelezal mnogumina :D
  • Вчитување…
  • Вчитување…