1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќен 8ми март, дами!

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Andrea Bloodbucket, 8 март 2012.

1. Gemini

Gemini Староседелец

Зачленет на:
    24 мај 2012
    Мислења:
    2,477
    Допаѓања:
    5,078
    Ти благодарам многу :)
    И среќен празник од мене до сите дами :)

2. JaMi

JaMi Староседелец

Зачленет на:
    22 февруари 2012
    Мислења:
    6,492
    Допаѓања:
    14,402

Среќен 8ми Март,Дами и лејдиња :biggrin

На Trouble, Kitty и Slims им се допаѓа ова.
  3. melpomena

melpomena Енигма

Зачленет на:
    3 март 2012
    Мислења:
    8,231
    Допаѓања:
    17,756
    На Bibi@ му/ѝ се допаѓа ова.
  4. Solstice

Solstice Nujabes

Зачленет на:
    28 август 2012
    Мислења:
    1,413
    Допаѓања:
    1,536
    Нека ви е среќен празникот,и повелете,наберете си,зошто поубаво изгледаат вака :)

5. Trouble

Trouble Староседелец

Зачленет на:
    6 март 2012
    Мислења:
    1,516
    Допаѓања:
    2,621
    Хахаххахаха е ме изнасмеавте сите :rofl
    Прво како Аркантос пишува нешто (што покасно открив дека е колумна) за да го честита 8ми март на сите жени, ама тоа е толку возвишувачки, толку со восхит гледано, абе да паднеш у несвест, ни Ромео за Јулија нема кажано вакво нешто 100%
    После си се изнасмеав за сите вакви благодарници со восхит за горе наведениот автор на колумната и горди такви што сте жени (facepalm)
    Па како модераторите спомнуваат дека има ваква тема 8ми март, а вие го браните дечково како он напишал колумна, што не е исто со само обично честитање на празникот и заслужува посебна тема...
    Оооооо шо убаво ми дојде после оние глупостине сите по дуксер само синан САКИЧ :D
    Ајде да не идеме офф, нека ви е среќен празникот жени па за многу години (flower)

На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
  6. Аркантос

Аркантос Romanticist

Зачленет на:
    23 август 2012
    Мислења:
    2,353
    Допаѓања:
    3,846
    Trouble
    Среќен 8-ми Март и на тебе Невољо:)
    Нештово е ставено во колумни затоа што не најдов друго место на кое што би можел да ја отворам темава. Претпочитував да биде тема за дабиде поголема веројатноста дека ќе ја видите повеќе жени - за да не морам баш сите да ве тагнам. Инаку кристално јасно ми е дека ова, колумна не е. Да мислев дека е, наместо писание, ќе ја наречев колумна.
    Е сега. Мислиш дека ве издигнав со колумната? Можеби. Сепак мислам дека ја пишав само реалноста. Вие сте оние што ќе изродат, или изродиле пород. Само поради тоа сте опишани така во ПИСАНИЕТО. Тоа ве прави совршени, издигнати во мои очи.
    Многу ми е мака ако не се чувствуваш така.

7. violetmoon

violetmoon Модератор
    Член на администрација

Зачленет на:
    11 декември 2012
    Мислења:
    2,640
    Допаѓања:
    5,718
    Благодарам Arkantos,многу убав и внимателен гест од твоја страна:).

8. MoonFairy

MoonFairy Староседелец

Зачленет на:
    28 септември 2012
    Мислења:
    1,276
    Допаѓања:
    1,897
    Алал да ти е...Ти си еден од ретките (да не речам загрозен вид ;)) кои размислуваат така на денешницава и ја возвишуваат жената и ја ставаат пред своето големо машко его и не патат од тој комплекс на алфа мажјак...Пак ке речам АЛАЛ ДА ТИ Е .....и се разбира ти благодарам....

9. The Tramp

The Tramp Филмохолик

Зачленет на:
    17 февруари 2012
    Мислења:
    3,367
    Допаѓања:
    4,942
    Среќен 8-ми март на сите жени. :)

На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
  10. Kisserboy

Kisserboy Староседелец

Зачленет на:
    6 март 2012
    Мислења:
    2,446
    Допаѓања:
    3,794
    (flower) Среќен 8-ми Март на припадничките на понежниот пол од форумов ! (flower)

На JaMi, Badgirl, Smile и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: