1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќен 8ми март, дами!

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Andrea Bloodbucket, 8 март 2012.

 1. Gemini

  Gemini Староседелец

  Зачленет на:
  24 мај 2012
  Мислења:
  2,477
  Допаѓања:
  5,078
  Ти благодарам многу :)
  И среќен празник од мене до сите дами :)
   
 2. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,402

  Среќен 8ми Март,Дами и лејдиња :biggrin
   
  На Trouble, Kitty и Slims им се допаѓа ова.
 3. melpomena

  melpomena Енигма

  Зачленет на:
  3 март 2012
  Мислења:
  8,231
  Допаѓања:
  17,756
  На Bibi@ му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Solstice

  Solstice Nujabes

  Зачленет на:
  28 август 2012
  Мислења:
  1,413
  Допаѓања:
  1,536
  Нека ви е среќен празникот,и повелете,наберете си,зошто поубаво изгледаат вака :)
  [​IMG]
   
 5. Trouble

  Trouble Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  1,516
  Допаѓања:
  2,621
  Хахаххахаха е ме изнасмеавте сите :rofl
  Прво како Аркантос пишува нешто (што покасно открив дека е колумна) за да го честита 8ми март на сите жени, ама тоа е толку возвишувачки, толку со восхит гледано, абе да паднеш у несвест, ни Ромео за Јулија нема кажано вакво нешто 100%
  После си се изнасмеав за сите вакви благодарници со восхит за горе наведениот автор на колумната и горди такви што сте жени (facepalm)
  Па како модераторите спомнуваат дека има ваква тема 8ми март, а вие го браните дечково како он напишал колумна, што не е исто со само обично честитање на празникот и заслужува посебна тема...
  Оооооо шо убаво ми дојде после оние глупостине сите по дуксер само синан САКИЧ :D
  Ајде да не идеме офф, нека ви е среќен празникот жени па за многу години (flower)
  [​IMG]
   
  На Lena му/ѝ се допаѓа ова.
 6. Аркантос

  Аркантос Romanticist

  Зачленет на:
  23 август 2012
  Мислења:
  2,353
  Допаѓања:
  3,846
  Trouble
  Среќен 8-ми Март и на тебе Невољо:)
  Нештово е ставено во колумни затоа што не најдов друго место на кое што би можел да ја отворам темава. Претпочитував да биде тема за дабиде поголема веројатноста дека ќе ја видите повеќе жени - за да не морам баш сите да ве тагнам. Инаку кристално јасно ми е дека ова, колумна не е. Да мислев дека е, наместо писание, ќе ја наречев колумна.
  Е сега. Мислиш дека ве издигнав со колумната? Можеби. Сепак мислам дека ја пишав само реалноста. Вие сте оние што ќе изродат, или изродиле пород. Само поради тоа сте опишани така во ПИСАНИЕТО. Тоа ве прави совршени, издигнати во мои очи.
  Многу ми е мака ако не се чувствуваш така.
   
 7. violetmoon

  violetmoon Модератор
  Член на администрација

  Зачленет на:
  11 декември 2012
  Мислења:
  2,640
  Допаѓања:
  5,718
  Благодарам Arkantos,многу убав и внимателен гест од твоја страна:).
   
 8. MoonFairy

  MoonFairy Староседелец

  Зачленет на:
  28 септември 2012
  Мислења:
  1,276
  Допаѓања:
  1,897
  Алал да ти е...Ти си еден од ретките (да не речам загрозен вид ;)) кои размислуваат така на денешницава и ја возвишуваат жената и ја ставаат пред своето големо машко его и не патат од тој комплекс на алфа мажјак...Пак ке речам АЛАЛ ДА ТИ Е .....и се разбира ти благодарам....
   
 9. The Tramp

  The Tramp Филмохолик

  Зачленет на:
  17 февруари 2012
  Мислења:
  3,367
  Допаѓања:
  4,942
  Среќен 8-ми март на сите жени. :)
   
  На violetmoon му/ѝ се допаѓа ова.
 10. Kisserboy

  Kisserboy Староседелец

  Зачленет на:
  6 март 2012
  Мислења:
  2,446
  Допаѓања:
  3,794
  (flower) Среќен 8-ми Март на припадничките на понежниот пол од форумов ! (flower)
   
  На JaMi, Badgirl, Smile и уште 1 член му се допаѓа ова.

Сподели: