1. Еј...супер што го посетуваш Црнобело форумот. Слободно регистрирај се и приклучи ни се во дискусиите!

Среќен 8ми март, дами!

Дискусија во форумот 'Општи муабети' започната од Andrea Bloodbucket, 8 март 2012.

 1. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,402
  Kitty ајде пак да си го прославиме :frantic
  Среќен нека ти е :wavespin(flower):gus
   
 2. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Сис нека ни е нај среќен и за многу години да си славиме..:biggrin
  :wavespin
  воедно им го честитам празникот на сите жени и мајки од форумот (bravo)
  [​IMG]
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 3. Harmonija

  Harmonija Истакнат Член

  Зачленет на:
  12 јули 2013
  Мислења:
  600
  Допаѓања:
  405
  Среќен 8ми март на сите форумџики. (flower)
   
  На Kitty му/ѝ се допаѓа ова.
 4. Kitty

  Kitty Староседелец

  Зачленет на:
  26 март 2012
  Мислења:
  2,673
  Допаѓања:
  6,921
  Нека ни е среќен :biggrin (flower)
   
 5. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,402
  На Aleksis, Kitty, Сара.13 и уште 6 други им се допаѓа ова.
 6. Luckky

  Luckky Upright

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  2,635
  Допаѓања:
  5,809

  Фала ти JaMi , исто на тебе и останатите ..
  Еве и од мене по некое цвеќе, во зависност од вкусовите :)

  Останете прекрасни :sreken

  [​IMG]
  [​IMG]
  [​IMG][​IMG][​IMG]
   
  На violetmoon, Сара.13 и JaMi им се допаѓа ова.
 7. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Ви не сте жене : P Ама ај радујте се, хепи ви Осми март : )))
  Хепи осми март мила мамо, хепи осми март @maja-maja мммм друга жена? ммм @violetmoon и друга? ммм незнам
   
  На violetmoon, Y1K991 и Prashina им се допаѓа ова.
 8. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,402
  ти си жена :giggle Среќен 8ми Март Парвати (flower)
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.
 9. parvati

  parvati Сангвиник

  Зачленет на:
  14 февруари 2012
  Мислења:
  6,697
  Допаѓања:
  13,878
  Фала Јами, сс здравје да си ги трошиш паре од спортску,муж низаедн :D
   
  На JaMi му/ѝ се допаѓа ова.
 10. JaMi

  JaMi Староседелец

  Зачленет на:
  22 февруари 2012
  Мислења:
  6,492
  Допаѓања:
  14,402
  со здравје новите штикли да ги носиш :patos
   
  На parvati му/ѝ се допаѓа ова.

Сподели: