Среќен 8ми март, дами!

Kitty

Староседелец
26 март 2012
2,673
6,921
1,153
Cabo San Lucas
Сис нека ни е нај среќен и за многу години да си славиме..:biggrin
:wavespin
воедно им го честитам празникот на сите жени и мајки од форумот (bravo)
 
  • Like
Реакции: JaMi

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,505
14,412
1,683
во светот на бајките

Luckky

Upright
22 февруари 2012
2,635
5,810
1,153
27
Western Sky, Land of Oz.
Среќен 8ми Март дами ,ви посакувам секој ден да ви биде исполнет со внимание и љубов (flower)
@Kitty @Lena @melpomena @Luckky @violetmoon @Змејче @Сара.13 @Electra @MissChievous @maja-maja @Aleksis @Anakin @Хоуп* @alba @Anastasija @Lady* @Марија @Sara @Redhead @WomanInRed @street_chic

Фала ти JaMi , исто на тебе и останатите ..
Еве и од мене по некое цвеќе, во зависност од вкусовите :)

Останете прекрасни :sreken 

JaMi

Староседелец
22 февруари 2012
6,505
14,412
1,683
во светот на бајките
  • Like
Реакции: parvati